Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 13 nappal lehetnek...

Aktus után 13 nappal lehetnek enyhe terhestüneteim? 2 napja émelygés, egyszer erősen belenyilallt a hasamba. Nagyon sírós vagyok.

Figyelt kérdés
7-én jött meg utoljára, de ez nem annyira lényeges mert előfordul, hogy rendszertelenül jön meg. 28. ciklusnapon vagyok, ilyenkor már szoktam érezni hogy meg fog jönni, de egyelőre semmi ilyesmi. Természetesen csinálok tesztet, de van értelme ilyen "korán"?
2016. okt. 4. 10:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze utána is voltunk együtt védekezés nélkül, de 13 nappal ezelőtt volt az első ilyen alkalom.
2016. okt. 4. 10:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódást érezheted. Én is éreztem nyilallásokat akkoriban minden gyermekemnél, de nem mindenkinél vannak ilyen tünetek.

A teszttel várnék pár napot.

2016. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csinálj egy tesztet. Ha már vannak tünetek, akkor ki fogja mutatni.
2016. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mégegy kérdés: biológiailag lehetséges hogy már ettől lennének tüneteim?
2016. okt. 4. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a sírás passzol, az első tünetem volt az állandó éhségérzet és gyakori vizelési inger mellett. Holnap reggel ellőhetsz egyet. Én vateráról rendeltem 60ft/db még sosem csapott be és olcsó, úgyhogy nem kell azon izgulnom hogy túl korán tesztelek és elpocsékolok 500ft-ot.
2016. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvolt a beágyazódás, és van hcg, akkor tünet is lehet.

Tesztelj, és megtudod!

Ha negatív, akkor se keseredj el, mert lehet, hogy egy későbbi aktusból mégis összejött, és akkor később mutatja a teszt is.

Nekem voltak tuneteim a nemvárt és a pozitív teszt előtt is, szagerzekenyseg, fáradtság, pisiles.

Drukkolok, és meseld el, mi volt a teszttel!

2016. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!