Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 felett könnyen teherbe...

40 felett könnyen teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Van már 2 gyerekem, 31 és 34 évesen szültem őket, elsőre összejött. A férjem még akar egy gyereket, csak érdekelne, hogy ez is hamar összejön-e? Anyukámnak a 3. már csak 1 év után.
2016. szept. 30. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre senki nem tud tutit valaszolni. Nyilvan egyenfuggo a dolog es valamelyest a kor elorehaladasa hatranyosan befolyasolja.De lehet,hogy siman elsore sikerul ujra,vagy lehet varni kell egy picit. Nekem az elso elsore (mehenkivuli), a masodik csak egy ev utan fogamt meg ...30n
2016. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, a férjed akar még egy gyereket. És te akarod? Mert ez fontos szempont. A korral egyre nehezedik a dolog általában, de az is lehet, hogy neked azonnal összejön. Ezt így ismeretlenül senki nem fogja tudni neked megmondani.


A kor sem mindig mérvadó. Nekem 26 évesen sem lett gyerekem, és azóta sem, pedig 30 vagyok. Úgy néz ki ez után sem lesz. Szóval az évek számára sem lehet alapozni semmit.

2016. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen 6 év után estem teherbe, te meg lehet 40 évesen elsőre fogsz! Tudom én is hogy a korral nehezebb, de ez szerintem nagyban egyénfüggő is.
2016. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én esetem, 29 évesen 5 hónap elég volt, heti 1 együttléttel....

36 évesen 2,5 év heti min. 3 együttléttel.


Szóval nálam sokkal több idő kellett már.

2016. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamar teherbe estem, aztán el is halt 8-9 hetesen progeszteronhiány miatt. Aztán már kaptam hormonpótlást, most 17 hetes vagyok.
2016. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Én 25-27 éves koromig vártam, hogy megmaradjon a terhességem, mindig elvetéltem az elején. Aztán végül 27, 29 és 31 évesen szültem. A negyediket 40 és fél évesen épphogy elhatároztuk, és első hónapban megfogant. Hamarosan szülni fogok:-)!

2016. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

42 vagyok. Márciusban lesz két éve, hogy elhatároztuk, szeretnénk közös gyereket a férjemmel. Pont addigra fog megszületni a fiunk.

Van már három gyerekem, ők az első hónapban negfogantak (26, 28 30 éves voltam akkor).

2016. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!