Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon a beágyazódás tünete...

Ez vajon a beágyazódás tünete lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, hogy kistesó jöjjön. Ahogy a menszim elmúlt most csütörtökön, már a férjemmel együtt voltunk pénteken, és most harmadik nap reggelente, és délelőtt nagyon fáj a mellem meg a mellbimbóm szúr és szakad le azt érzem. A hasam aljába is kezd szúrkálni meg picit fáj, mintha meg akarna megint jönni.. Ma mikor voltam pisilni rózsaszínes folyást vettem észre. Ez akkor a beágyazódás tünete lenne vagy csak a gyógyszer miatt van, hogy már nem szedem és a hormonok felborultak? Sosem szedtem máskor gyógyszert így nem tudom, hogy ez így normális - e utána! Orvoshoz korai lenne mennem még igaz ? Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 5. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia az meg nagyon korai lenne ha nemrég volt menszi. Várj még kb 2 hetet utána teszteljük. Drukkolok :)
2016. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mi is bizzunk benne, hogy sikerül.
2016. okt. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!