Clostylbegyt siker!?

Figyelt kérdés
Másodikat clostylbegyt kúrám úgy néz ki sikeres(ciklus 2.napjától 2x1 5 napig)! Most menstruáció alapján 5h4n lehet a terhesség. Hétfőn megyek orvoshoz de alhasi szúrkálásom van mint peteéréskor meg tapasztalom a tojás fehérjés folyást kicsit amit előtte soha nem. Ez baj lehet? Valakinek valami hasonló tapasztalat?

#hasfájás #siker #folyás #Clostyulbegyt
2016. okt. 7. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szurkálás normális.Alakul a tested.

A folyás mindenkinek más.

Ne parázz 😊

3.babámat várom,mind clostis 😉

2016. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem petefészek szurkálásra az első hetekben! Az én kisfiam is Clostyval lett. :)
2016. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj,de jóóó!!! Mármint, hogy akkor nem kell parázni... :) csak már mindenre jobban figyelek mert vetélés volt az előző terhességem vége. Pedig utrogestant kellett szedni...
2016. okt. 7. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnapi vizsgálat során kiderült korai még a terhesség. 73mmes. Ez ugye jó? Valami kis folyadékot látott de azt mondta az a gyogyszertől van.
2016. okt. 11. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 73 mm-es?
2016. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat 7.3mm petezsák
2016. okt. 11. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, azért is csodálkoztam! :D Gratulálok, boldog babavárást! :)
2016. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 11. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!