Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam tegnap dokinal, es azt...

Brigitta0821 kérdése:

Voltam tegnap dokinal, es azt mondta, hogy vagy olyan picike, hogy meg UH al nem mutathato vagy ilyenkor fenn allhat a mehen kuvuli terhesseg?

Figyelt kérdés

Kb olyan 2-3hetes terhessegre saccolunk itthon,de nagyon panikba estem,hiszen elso babank lenne es nagyon szeretnenk ha minden a legnagyobb rendben lenne! Az orvos azt mondta hogy van olyan hogy meg 4-5hetes

terhesseget sem latnak mindig annyira picike,azt mondta hogy ha ne adja isten az lennek az nagyon eros fajdalommal illetve verzessel jar.

Nalunk a csaladban sosem volt ilyen es enis mindent rendben erzek a normalis tuneteim vannak neha gorcsol egy picit a hasam es faj a derekam mint amikor meg akar jonni de azt mondta hogy ez normalis!

Valaki irja mar meg,hogy van e hasonlo tapasztalata mert tegnap ota ketsegbe vagyok este es nem terek magamhoz! :(


2016. okt. 7. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
2-3 hetes "terhesség"-kor van a peteérés és a megtermékenyülés, mivel az utolsó vérzés első napjától kell számolni a terhességet. Ha már kimaradt a vérzésed és van + teszted, akkor vagy alaphangon 4 hetes terhes. Nem kell pozitív teszt után orvoshoz rohanni, mert nem fog látni semmit, aztán kellő ismeretek híján idegeskedsz 1-2 hétig, amíg visszarendel. Minden normális, amit leírtál, ne idegeskedj.
2016. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4-5 hetes terhes lehetsz, és azért nem látott semmit, mert ilyenkor még nem látni semmit. 7-8 hetes korban célszerű először orvoshoz menni, kivéve ha barnázol vagy vérzel. Addig felesleges és értelmetlen.
2016. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggodnom rendben lesz minden?
2016. okt. 7. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ég világon senki nem tudja megmondani. Majd kiderül néhány hét múlva.
2016. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra fel kerdezem,hogy meg nem latott semmit az nem rogton rosszat jelnet , jelentheti azt , hogy tul koran mentem?!
2016. okt. 7. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy már többen is leírtuk. Nem azt jelentHETI, hanem konkrétan azt jelenti. Kérdező, tessék felcsapni egy kismamáknak szóló könyvet, és bőszen olvasgatni, mert van némi pótolnivaló :)
2016. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,nagyon aranyosak vagytok soksok puszi nektek :)
2016. okt. 7. 14:03
 8/11 anonim válasza:
100%

Ugyanígy jártam én is. Nagy örömmel megjelenek a dokinál, hogy babám lesz, kiszámoltuk, elvileg 6 hetes terhes voltam. Ultrahang - semmi. Nekem a doki csak annyit mondott hogy vesznek tőlem vért és ha tényleg terhes vagyok, akkor készülhetek hogy méhen kívüli, mert már lassan szívhangnak kéne lennie, de még semmi nem látszik. 1 hetes idegtépő várakozás után meglett az apróság, egyrészt később fogant úgyhogy kicsi is volt, meg annyira el volt bújva, hogy másodjára sem lehetett azonnal észrevenni :)

Ne pánikolj! Minden rendben lesz :)

2016. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél! Én most voltam 6+1 hetesen uh-on és még ott is leteremtettek, hogy minek jöttem ilyen korán, hiszen ebből még bármi lehet... de mivel 2. terhesség tudtam, hogy ilyenkor már lennie kell szívhangnak is... és lám volt is.... rendben lesz minden... idegtépő a várakozás, míg kiderül, hogy jó helyen van-e és dobog-e a szíve... de nem tudsz mást tenni mint várni... a 9 hónapot végig lehetne aggódni... de nem kell.... élvezd, hogy kisbabád lesz....
2016. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
27en megyek ujra es remelem akkor mar jo hireim lesznek,mert egy orokke valosagnak tunik amig ujra megyek
2016. okt. 7. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!