Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy nem használ a...

Lehetséges hogy nem használ a Duphaston? Van itt valaki aki szedte ezt a gyógyszert ciklus második felében?

Figyelt kérdés

Inszeminációnk volt, ezért kaptam. Előző ciklusban nem szedtem sem clostibegytet, nem kaptam injekciót, csak inszem után Duphastont (2X1). Akkor is kicsit furinak tartottam, hogy ingadozott a hőmérsékletem a ciklus második felében, valamint nem duzzadtak meg a melleim mint a természetes ciklusomban.

Általában jó szokott lenni a progeszteron szintem, már többször nézték.

Kedden kaptam tüszőrepesztőt, és szerintem csütörtökön reped meg. Tegnap kellett elkezdenem a gyógyszert, napi 3x1-et. Ma reggel mikor a szokásos időben megmértem a hőmérsékletem teljesen elképedtem, mert sehová sem emelkedett. Természetes ciklusban az ovuláció utáni második nap már 37 szokott lenni.

Lehetséges hogy nem használ a gyógyszer? Az Utrogestantól mindig szépen megemelkedett a hőmérsékletem és a melleim is megduzzadtak.

Nem szeretném ha emiatt nem sikerülne, ez az utolsóm próbálkozásunk, már nem lesz több.

Nagyon szépen megköszönöm ha valaki leírja a tapasztalatait!


2016. okt. 8. 07:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi hogy aki szedte a Duphastont mit tapasztalt?
2016. okt. 8. 07:16
 2/9 anonim ***** válasza:
szia , en szedem , 6 honapon keresztul kaptam , meg van egy honapom ,es semmit nem tapasztaltam , csak annyit hogy beallitotta a ciklusom !!!!
2016. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnapra meg fog emelkedni. Nekem is fokozatosan emelkedik. Ne idegeskedj ezen. Az csak árt!
2016. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem okoz gondot. Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 8. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Utrogestant használtam ovutól.A hőmből nem gondoltam volna hogy sikerült.Előző terhességeimnél 36,9-37 volt nemvárt előtt már 1 héttel.


[link]

2016. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Gratulálok! :) Tényleg nem gondoltam volna hogy ez sikeres görbe, főleg nem hogy progeszteront szedtél.
2016. okt. 8. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi 😊

Csodák vannak 😍

#5

2016. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is a csodára várok! Ma reggel már emelkedett hőt mértem. :)
2016. okt. 9. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2016. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!