Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem látott a doki érett...

Ha nem látott a doki érett petét, akkor előtte vagy utána volt peteérés? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A ciklusaim rendszertelenek. 26-45 nap.

Ha szeptember 7-én volt meg utoljára, és 29-én a nőgyógyászom nem látott petét, se folyadékot, akkor mikor lehetett a peteérés?

Ha sokkal előtte lett volna, akkor már megjött volna most októberben. Mennyi ideig látszik utána a folyadék?

Ha pl. 25-én vasárnap lett volna peteérés, akkor abból 29-én már semmi nem látszik? Akkor elvileg holnap megjön.

De ha csak az orvosi vizsgálat után lett pé. akkor mennyivel utána lehetett, hogy 29-én még semmi nem látszott?


2016. okt. 8. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudod, hogy van peteérésed? A leìrtak alapján nincs.
2016. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mitől lehet, hogy kimarad egy peteérés? Gyakran előfordul ilyen?

Hány napig látszik UH-on előtte vagy utána, hogy volt vagy készülődik?

Az elmúlt 8 évben 5-ször voltam terhes első próbálkozásra. Sajnos ebből 3 babát elvesztettünk a 12. hét előtt.

Mivel mindig elsőre terhes lettem fel se merült, hogy kimaradhat a peteérésem.

Most várom októberben, hogy megjöjjön, és utána megint próbálkoznánk.

2016. okt. 8. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh... ez nagyon bonyolult.. szerintem előbb a ciklusod kellene rendbe rakni és utána foglalkozni azzal ,hogy van e ovud vagy nincs. De egy sima 3ik és 21ik napi vérvétel sem ártana abból is kiderülhetne pár dolog. A folyadék ami ovu után van szerintem egy két napig lehet látni. Sok sikert.
2016. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekek?
2016. okt. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!