Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, de az apának...

Terhes vagyok, de az apának nem merem elmondani?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk egy pár. Neki vannak gyerekei, és nem nagyon akar már többet. Így meg pláne, hogy együtt se vagyunk, sajnos képtelen egy kapcsolatra és elköteleződésre (hosszú). Gyógyszer mellett estem teherbe és felek elmondani mert biztos abortuszra küldene én viszont azt elutasitom. Mit tegyek elmondjam vagy se? Nagyon kétségbe vagyok esve :(
2016. okt. 10. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldhet abortuszra, ha te nem akarsz, viszont joga van tudni. És gyerektartást is kell fizetnie
2016. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Gyogyszer mellett? Kicsit nagy a hibaszazalek mostanaban:(


Vallald egyedul.

2016. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni, abortuszra meg kuldozgethet amennyit akar, a te dontesed nem az ove.
2016. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyanígy jártam, jobb ha elmondod, hisz gyerektartást köteles fizetni mostantól kezdve 18 évig.

Abortuszra nem küldhet, mivel a te tested. Nekem hasonló volt a helyzetem, ő nagyon nem akart gyereket , én 16 évi fogamzásgátló szedése mellett lettem terhes, megtartottam, életem legjobb döntése. Ő meg szépen fizet a gyerektartást, és kb. két három hetente

2016. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vagytok együtt, nem mindegy mit gondol?

Tényként közlöd vele, és kész. A véleményére ne legyél kíváncsi, és ennyi.

Ha megtartod, akkor fizetnie kell.

Nem kényszeríthet semmire, ez innentől a te döntésed. Te viszont "kényszerítheted" fizetésre, mert kötelessége, ha megtartod.

2016. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát én biztosan nem vállalnék tudatosan egyedül gyereket. Amúgy az apának joga van tudnia róla.
2016. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered elmondani? Felhívod telefonon, közlöd, hogy most derült ki, gyógyszer mellett estél teherbe, nem így tervezted, de megtartod.

Aztán ha kiakad és balhézni kezd, kinyomod a telefont.


Egyébként szép kis karma: összefekszel egy pasival, akit nem tartasz sokra, és pont tőle esel teherbe. Hát ha szexelni jó volt, most is legyen jó, mikor lesz egy közös gyereketek.

2016. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Terhes vagyok tőled és megtartom."

Ennél sokkal nagyobb feladat lesz egyedül nevelni a gyereket...

2016. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akart több gyereket miért nem húzott gumit?
2016. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha úgy könnyebb, akkor telefonon vagy sms-ben, de joga van tudni róla. Abortuszra nem küldhet, ez a Te döntésed, de jól gondold meg, érdemes-e ilyen embertől, egyedülállóként bevállalni a gyereket.
2016. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!