Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves PCO-sok akit már...

Kedves PCO-sok akit már kezeltek összejött a baba?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlott a kivizsgálás (én nagyon az elején vagyok még csak vérvétel volt).

Amint kiderült a gond fel is írták a gyógyszert? Esetleg kellett műtét?

Olvasgattam a gyógyszerekről, hogy 3-6 hónap míg hatni kezd, volt akinek ez idő alatt lett is baba?

Már nagyon várnánk a babát, negatív/pozitív történeteket is meghallgatnék. :)



2016. okt. 10. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. IR-re írják fel a Merckformint. Én XR 1000 típusból szedtem egyet. De tényleg a diétával, és a mozgással együtt hatásos csak.
2016. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10/11 nagyon gratulálok:))

Nekem a nőgyógyász mintha aztmondta volna mindenképp lesz műtétem. Igazából miután láttam a cisztaim kicsit osszefolytak a dolgok kicsit sirhatnekom volt.

A diéta tartasa nem gond ha nem vagyok rosszul. :)

2016. okt. 11. 12:55
 13/15 anonim válasza:
Nőgyógyász engem is műtött volna...endokrinológus azt mondta előbb kezdjem a gyógyszert, valószínűleg nem lesz szükség műtétre, s lám úgy is lett. :)
2016. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

felszívódtak a ciszták? vagy hogy zajlik ez?

Engem kivizsgáltak 14 évesen és "nem vették észre" vagy nem tudom, nagyon sok ciszta volt a képen, nem hiszem, hogy az csak úgy elmúlna :/

2016. okt. 11. 17:18
 15/15 anonim válasza:
Gondolom, hogy felszívódott vagy fogalmam nincs mi lett velük, mert utána már nem voltam ultrahangon. Nekem is tele volt mind két petefészkem már csak azért is, mert velem három hónapig szedettek peteérés serkentő gyógyszert amitől még több lett és nagyobbak. Utána jelentették ki, hogy ez PCO s műteni kell. Bár ekkorra már olyan problémát okozott, hogy állandóan véreztem szóval először gyógykaparás volt, hogy elállítsák a vérzést. Utána következett volna a ciszták eltüntetése műtéti úton, de azt nem engedtem inkább kerestem egy hozzáértő endokrinológust. :)
2016. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!