Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy-e csekély az esélye az...

Ugy-e csekély az esélye az ilyen módú teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Szídjatok nyugodtan amièrt egy buta lány. vagyok,de megszeretnèk nyugodni

A barátommal mèg nem feküdtünk le,csak petting volt ,viszont pár napja elfajult picit a dolog ,mert rajtam már semmi sem volt,rajta pedig egy boxer. Ráültem a csípőjère ès "mozogtam rajta". Nem sokat,körülbelül fèl percet,viszont összvissz kètszer(tehát 2x kb fèl-1 percet) tudomásom szerint nem megy ilyen hamar sem a fèrfi elèlvezèse sem az előváladèk,èn pedig nem èreztem úgy hogy átitatódott volna a boxere, meg ő aztmondta vigyázott . nagyon remèlem,hogy nem eshetett meg a nemkívánt terhessèg boxeren kívül,amúgy 10 nap múlva kell menstruálnom, tüneteket nem produkálok,mert csak pár nap telt el az esemèny óta, vagyis hányingerem van,viszont ez vírusos betegsèg,mert fáj a gyomrom ès a májam is(szerintem elkaphattam a testvèremtől aki nemrèg volt ilyen beteg)

Azthiszem egy időre hanyagolni fogom a szexuális èletet,mert nekem nem.èri meg idegeskedni

Jöhet hideg illetve meleg is mert tudom buta kèrdès,ès dunát lehetne rekeszteni az ilyen tipusu kèrdèsekből

16/L



2016. okt. 10. 18:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát konkrètan a hüvelyem nem èrinkezett a pèniszèvel. Van esèlye?:)
2016. okt. 10. 18:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hanyagold a nemi életet még vagy 10 évig, nem állsz készen rá..nagyon nem... és nem így nem lehetsz terhes, hacsak nem teleportálnak a spermái. De az emberiség érdekében könyörgöm, ne szexeljetek
2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kis esélye van,de elenyésző.

Amúgy ha egy srác nagyon fel van izgulva , annyi idő alatt is el tud élvezni, más kérdés, hogy a következő kört már sokkal jobban bírja.

2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindkettőtöknek:)
2016. okt. 10. 18:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ruhán keresztül nem igazán van esélye a terhességnek, hacsak nem szeplőtelen a fogantatás.
2016. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes igy.
2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 10. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Óóó még hány évig lesz ez hogy izgulsz megjön-e, én is pont így voltam emléxem.:) Kizárt, hogy terhes vagy szinte biztos hogy nem. Én viszont parázok rendesen mert lecsúszott a gumi a végén oszt már 41 vagyok egy 17 éves fiam van már:) Három napja ezen rágódom marha sokat eszem egy hete és mindenen sírok xdxd majd megírom.:)) Azért körültekintéssel csináljátok a dolgaitokat úgy nem lehet baj hidd el nem olyan könnyű megfoganni ne hagyd hogy a félelmeid megfosszanak később egy párkapcsolatban az intimitástól!! Túl rövid az élet hozzá. megyek, sírok megint xdxd..
2016. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Uccsó voltam. amúgy az egyik párom 50 évesen produkál kétperces aktusokat, kétszer is egymás után:(((( Szóval nem árt az óvatosság ilyen esetekben. :) amúgy a terhességi tesztek kimutatják /drogériában is kapható/ a beágyazódás után /8 nap körül/ kora reggel, de hidd el nincs semmi..!:)
2016. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm az utolsónak a kedves választ,èn is gondoltam hogy nem olyan egyszerű teherbe esni mert bizonyos feltètelek szüksègesek hozzá pèldául direkt èrintkezèse a női ès fèrfi szaporító szervnek de csak nem hagy nyugodni,ennyire mèg sosem vártam menstruációmat

A konkrèt szexuális èletre mèg nem vagyok felkèszűlve úgy èrzem,(ès szeretnèm előtte beiktatni a fogamzásgátlást(tabletta) ès azthiszem mèg várni fogok vele bizonyos időt,barátom szerint is ne siessem el,mert az első különleges,alkalmas időben alkalmas szemèllyel kell(ene) :)

Tessèk egy bizonyos idő eltelte után terhessègi tesztet csinálni,elvileg a terhessèg gondolata okozta stressz is produkálhat terhessèghez hasonló tüneteket :) fel a fejjel!

2016. okt. 11. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!