Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Reggeli hányinger" csak...

"Reggeli hányinger" csak reggel jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja èmelygés, hányinger kerülget. De nem reggel hanem inkább este. Van amikor napközben is rámjön. Babaprojekten vagyunk. 12.-èn kellene nem megjönnie :-)

A gyomormüködésem is furi kb 5-6 napja. Szerintetek?



2016. okt. 10. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, a nap bármely szakában jelentkezhet. Viszont több mint egy héttel az esedékes vérzés előtt biztosan nem a jövőben létrejövő terhesség okozza. A HCG termelődése a beágyazódáskor kezdődik, ez néhány nappal van csak a nemvárt előtt. A szintje pedig kb. 6-8 hetes terhességnél éri el azt a szintet, ami hányingert okoz.


Ha sikeres lesz ez a ciklusod, most zajlik a beágyazódás, szóval 5-6 napja még biztos nem terhességtől émelyegsz. Vagy más okozza, vagy beképzeled, mert érezni szeretnéd.

2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak reggel jelentkezhet várandósság alatt.akár egész nap tarthat,vagy lehet egyik nap semmi,másnap az ellenkezője
2016. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Èn sem hiszem, h baba lenne, csak furi hogy ennyi napja hányingerem van minden ok nèlkül. Peteérésem szept 26.-án volt. Elötte és utána is együtt voltunk. Azaz ma vagyok a ciklusom 28-dik napján vagyok.

Na majd kiderül 2 nap mùlva....megjön vagy nem :-)

2016. okt. 10. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egesz nap volt..estere csillapodott 5.hettol jelentkezett 15.heten mar csak reggel..
2016. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ami viszont nagyon furcsa az az, hogy furcsa a gyomrom. Olyan mintha elrontottam volna. Viszont se hasmenésem, se hányás. Csak az állandó émelygés meg hányinger.

Nem kèpzelek be semmit...majd meglátjuk 2 nap mùlva.

2016. okt. 10. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak este volt, par hetig az elejen.
2016. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én éjjel nappal hánytam a 11. hétig. 5kg-t fogytam. És ha hiszitek ha nem,egy héttel a nemvárt előtt is hánytam és szédültem...
2016. okt. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos azt hiszem ez mindenkinèl különbözö ezek szerint. Ma kellett volna megjönnie, de semmi. A tünetek nem szünnek, viszont a terhessègi teszt negativ volt ma dèlután.

Azt hiszem ez most nem jött össze. De nem

adjuk fel. :-)

2016. okt. 12. 21:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ma megjött. Ez a hónap nem jött össze :-(
2016. okt. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!