Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, ma reggel...

Péntekre nem várom, ma reggel hányingerem volt. Létezik, hogy ilyen korán elkezdőik a hányinger?

Figyelt kérdés
Már van egy 3,5éves lányom, vele is volt hányingerem, de már nem emlékszem arra, hogy mikor kezdődött, csak azt tudom, hogy hamar.
2013. máj. 7. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem szokott lenni hányinger, ahhoz több időnek kell eltelnie.
2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 7. hét környékén szokott jelentkezni a hányinger, émelygés. Ilyen korán még nem.

Ha terhes is lennél, mert az azért nem kizárt, ha tervezitek a babát, de a hányingert szerintem nem az okozza. Lehet, hogy valamit ettél-ittál, ami nem volt jó vagy nem esett jól a gyomrodnak, esetleg beszedtél egy vírust és attól van a hányinger.

2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mikor hétfőn (nem várt napja) teszteltem pozit, előtte való héten péntek éjszaka arra ébredtem, hogy iszonyú hányingerem volt, akkor még nem is nagyon gondoltam arra hogy lehet hogy azért.. Azóta is megvannak a hányingerek. Hogy akkor azért volt-e, nem tudom, de babás vagyok! :) Drukkolok!
2013. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is furcsa a mostani hányinger, mert amúgy soha nincs.Viszont nem tudok arra gondolni, hogy valóban a terhesség okozza, mivel a melleim egyáltalán nem fájnak, pedig mensi előtt 5-6 nappal már nagyon szokott fájni.
2013. máj. 7. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges a hányinger. Nekem kb 1-2 nappal volt előtte hányingerem és nem azért mert annyira szerettem volna a babát hogy bebeszéltem magamnak. Teljesen letettünk róla, nem volt része a mindennapjainknak a dolog, 2 év sikertelen próbálkozás után sikerült, melynek az első jele a hányinger volt, a gondolatot még napokig elhesegettem mielőtt teszteltem. Aztán ahogy a hetek teltek egyre durvábbak voltak a rosszullétek, most a 12. hétre kezdtek el csökkenni. Tehát elképzelhető, hogy tényleg a baba miatt van hányingered.
2013. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ!Örülnék, ha baba miatt lenne!
2013. máj. 7. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
De lehet elötte is hányingered. Nekem az ikreimmel tényleg csak a 7. héten kezdődött. Most viszont már nagyon hamar, bőven pozi teszt elött voltak hányingereim, amit nem is értettem. Nem beszélhettem be magamnak, mert becsúszott baba, nem terveztük. Meglepetés volt, amikor pozit teszteltem:) A hányingerem már elmúlt, ritkán kap csak el pár percre. Most 8-9 hetes vagyok.
2013. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A várható menzesz előtt 3 nappal éreztem émelygést. Csak ültem egy rendezvényen , mikor rámtört. Meg is lepődtem, gondoltam pszihésen jelentkezik, mivel már nagyon bíztam a babában. Másnap nem bírtam magammal, vettem tesztet, ami már akkor szép pozitív lett. Az émelygés a 11. hétig folytatódott, hányingerig nem fajult.
2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, csináltál tesztet? Szabad gratulálni?
2013. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h lehet menszesz előtt hányinger, és nem feltétlen a hcg okozza, hanem egy növekedést elősegítő fehérje, ami a fogantatas pillanatától termelődik.
2013. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!