Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után napok tartó...

Menstruáció után napok tartó barnázás, mitől?

Figyelt kérdés
igen tudom,menjek el orvoshoz. El is fogok menni,de akinek van ebben tapasztalata az válaszoljon legyen oly kedves. nem szokott ilyen lenni,és most már 2napja elmúlt a mensim és azóta folyamat barna folyásom,van. van mikor órákig semmi aztán megint előjön a barna folyás. szerintetek mitől lehet ez? progeszteronom most nézték azzal nincs gond.

2016. okt. 14. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány napig volt meg mensid?
2016. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 napig. mostanában két három naposra csökkent a mensim. kb fél éve
2016. okt. 14. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet azert barnazol mert csak 2napig van meg rendesen utana a tobbin barnazol! Nekem is 2napig van meg de utana nincs barna..
2016. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetne baj a progeszteron szintel ha menstruáció Előtt barnázol napokkal (4-6...stb) utána teljesen normális. Én még menzesz után 4 napot barnázok. Ha nem többet. Semmi bajom. Köszönöm jól vagyok:)
2016. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor megnyugodtam. izgultam hogy most meg valami hormon probléma lesz de akkor jó,ha normális :)
2016. okt. 14. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt talaltAm 1es vagyok :)
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. hát max ha nagyon akarunk valamit találni akkor hormon probléma lehet. mert rákszűrésem 2hete volt és jó lett p2 es eredményem van. hüvelyvizsgálat is volt ott sem találtak semmit. ugyhogy max erre lehet gondolni,de az is lehet hogy tök ártalmatlan. azért majd rákérdezek dokimnál,köszi a válaszokat :)
2016. okt. 14. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ertem.neis legyen gond:)
2016. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!