Teherbe eshettem e?

Figyelt kérdés
2szemet kihagytam a fogamzástablátából,és ezután voltunk együtt a párommal,szeretnék babát,és ezért érdekel,hogy sikerülhetett e teherbe esnem,már vettem terhességi tesztet,de azt még korai megcsinálnom. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. okt. 15. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát szeretnél miért nem hagyod abba a gyógyszert? Van aki rendes tabiszedés mellett is terhes lesz,ezt nem lehet megmondani. Ha nem jön meg tesztelj.
2016. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy lettem terhes..4eve:)
2016. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. okt. 20. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval.. Ha jól értem: szeded a fogamzásgátlót, de babát akarsz?! Komolyan ennyi eszed van vagy ez csak egy troll kérdés? Elég kicsi az esélye, hogy teherbe estél. De ha babát akarsz miért nem hagyod abba a gyógyszert? Vagy úgy akarsz babát, hogy a párod meg nem akar? Na azt nem ajánlom...
2016. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én már több mint egy éve abba hagytam és semmi..
2016. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom a 4-es válaszolónak,hogy tiszta legyen végülis, egyinkőnk se akarja még,és azóta is folytattam a tablettát, csak az a kétszem maradt ki,és előtte pont együtt voltunk, de ha jönne egy poronty, akkor marad,ennyi. És ha ez a kapcsolatunkra is menne, végig csinálom egyedül.
2016. okt. 22. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Es szted ha teherbe esel jo hatassal lesz a fog.gátlò az embriòra??? Normalis vagy?
2016. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretnél babát de szeded a fog. gátlót?? Aztán meg azt írod hogy egyikőtök sem akamég?! Akkor most mi van?? Szerintem még te magad sem tudod hogy mit szeretnél!!!

Egyébként igen,lehetsz terhes,már 1 szem tabi kihagyása miatt se véd 100%-osan (bár a rendesen szedett tabi se véd 100%-ig).

2016. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tippem h a csaj ugy akar gyereket h a pasI nem..
2016. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!