Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás 10 napig tart...

A beágyazódás 10 napig tart kb. Ezalatt végig lejebb van a testhő és utána kezd el emelkedni? Vagy már a beágyazódás alatt is magasnak kell lennie?

Figyelt kérdés
Én hüvelyben mérem, 36,6 körül van, az nagyon kevés? Akkor is ha még tart a beágyazódás? A mensiig még 6-7 nap van.
2008. okt. 3. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem úgy volt, hogy lement, de pár nap múlva már fenn volt. Viszont nem mértem mindennap akkor, így nem tudom, meddig volt pontosan lenn. A szabály az lenne, hogyha ilyenkor le is megy, az átlaghő alá nem megy, ill. utána már másnap felmegy, legalább annyival, amennyivel lement előtte! de mindig van kivétel! Te is láthatod, ha megnézed a példagörbéket a www. babatervezok.otthona.net oldalon a példagörbéknél. Nagyon sok nem mintaszerű, de mégis sikeres terhesgörbe látható!

ha hüvelyben méred a 36,6 elég alacsony. Amúgy mennyi az átlaghőd?mert nekem is max 36,8 volt, és mégis van baba!!!

2008. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Gratulálok a babához! Egyébként nekem is van már kettő, de ők első próbálkozásra megfogantak, csak most vagyok bajban. Az a baj, hogy igazából még csak egy 1,5 hete méregetem, mert akor kezdtem el ezt az oldalt olvasgatni és engem is érdekelt ez az egész. Mert nekem is jól jön, ugyanis nagyon kevés lehetőségem van teherbe esni, mert a férjem külföldön dolgozik. Ezért is nem vagyok még nagyon tisztában ezel az egészel, most tanulom. Nem is hüvelyben kezdtem mérni , hanem hagyományossal hónaljban, de azt inkább hagytam, mert össze-visza mutatott mindent. Volt hogy csak 35,8-at mért. Akkor kipróbáltam nyelv alatt, de az megint csak nem jöt be, és most két napja vettem egy digitálist erre a célra, és elkezdtem hüvelyben. Esténként 37.4 körül van, de tudom, hogy az nem számít. Ha most mégse jöt össze a babó, mert szerintem nem sikerült, akkor meg szeretném magam ismerni, meg ezt az egész lehetőséget, hogy jól tudjuk időzíteni a párom hazajöveteleit. Akkor szerinted is kevés a 36,6? És te hol mérted? Én azt gondoltam, hogy 25-én volt egy két napos barnázgatásom, azt hittem akor kezdődöt meg a beágyazódás, ami akor elvileg még mindig tart, nem? Nagyon tdatlanak tűnhetek, főleg két gyerek után, de velük semi ilyen macera nem volt. Elterveztük és jötek. Most meg, azt se tudom, hogy mit figyeljek, melyik folyás mit jelent, szóval érdeklődök! Ha még tudsz légyszi írj!
2008. okt. 3. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Szia!Ne izgulj, mindenki így kezd neki! én a számba mértem. Az a lényeg, hogy reggel, mikor felébredsz, mindjárt mérj, még mielőtt kikelnél az ágyból. A ciklusod első felében alacsonyabb a hőd. Aztán pé-kor lemegy, min. 3 tizedet, majd ha megvolt az ovu, akkor utána fel. Ez nem biztos, hogy egyik napról a másikra ugrik, lehetséges, hogy 3-5 napon belül ugrik csak meg. A neten több helyen lehet vezetni a görbét, s segítenek a kielemzésben is.

Hónaljban ha mérsz, akkor a kapott értékhez hozzá kell adni, azt hiszem 0,5 tizedet. A többség szájban mér. a hüvelyben lehet a legmagasabb értékeket mérni, állítólag ott a legpontosabb is!

A hüvelyi nyálka ugye pé előtt több lesz, és fokozatosan krémes, esetleg tojásfehérjeszerű sűrű, nyúlós lesz. Ez kedvez ugyanis legjobban a spermáknak a gyors mozgáshoz. Pé után ovukor, amikor a tüsző megreped és kiszabadul az érett petesejt, akkor jelentkezik általában(ill előtte nap lehetséges még) az ovus fájdalom, és vérzés. Ha ilyen vagy akkor vagy a legtermékenyebb. Ovu után megint kevesebb lesz a folyás, szinte száraz lehetsz. Mensi előtti napokban van akinek megint több lesz és jelentkezik a krémes jellegű folyás, de ha nem volt sikeres a hónap általában elvizesedik és pár nap múlva megjön. aztán ha sikerült, akkor többnyire marad a krémes folyás. Nekem is maradt, eleinte nem is tudtam, hogy mi van, hogy nekem olyanom van, mert sajnos előtte nem igazán volt olyanom, elég vizes, terméketlennek számító volt a nyákom. De attól még lehet baba, ha nincs ez a krémes massza, ez mindenkinél más és más.

Nekem többhónapnyi megfigyelés után sikerült odajutnom, hogy már azért megismertem a működésem. Nagyon jó oldal ebben a témában a www.babatervezok.otthona.net oldal. Mindent leír nagyon jól, sok példagörbét látsz, megjegyzésekkel, ami szerintem segít a sajátod értelmezésénél.

Mivel a párod külföldön dolgozik, végképp ne csüggedjetek, hogy nem sikerül, hisz nem is akkor tudtok együtt lenni, amikor akarjátok, így azért nehezebb! Nagyon fontos a sikerhez a pozitív gondolkodás, és hogy tényleg elhidd, nekünk hamarosan sikerülni fog, és ott lesz a baba a pociban!

2008. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, igazán sokat segítettél. Ma reggel hüvelyben 36,8 volt a hőm, úgyhogy talán jót jelent. Ha nem , akkor próbálkozunk tovább. Csak ennek a hüvelyi mérésnek egy hátránya van, hogy a mensikor nem éppen oké a dolog, mit javasolsz, hol kéne inkább mérnem?
2008. okt. 5. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Én szájban mértem. Ott picit alacsonyabb, mint a hüvelyedben. Természetesen a nyelved alá kell tenni a hőmérőt. A hő növekedése mindenképp jó jel lehet! És örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá!! Drukkolok neked továbbra is! Dory
2008. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha szájban mérem, ahhoz nem kell hozzáadni, se kivonni. Mert ha hónaljban mérem digitálissal , akor úgy tudom, hogy hozzá kell adni 0,5-öt. Te erről mit tudsz? Köszi a válaszod! És persze , hogy pozitívan állok hozzá, hiszen nagyon szeretném ha előb vagy utóbb jönne ez a kis bébi. Köszi a bíztatást!
2008. okt. 6. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen hónaljban hozzá kell adni, én is így tudom. A szájban, nyelv alatt, viszont semmit, a kapott hő, annyi.Dory
2008. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld ma megkérdeztem a gyógyszertárban, azt mondták, hogy sehol semmit nem kell hozzáadni, a digitálishoz se, csak ha valaki végbélben méri abból kell levonni, de szerintem ott senki se nagyon méri. Egyébként meg vettem egy tesztet és sajnos neg.lett, igaz még 2 nap a nem vártig, de a tesztben már megbízom, clearblue volt, annak már ki kellett volna mutatnia, főleg, hogy a pém is előbb volt a félidőnél, tehát már majdnem 3 hetes lennék.Sajnálom, de majd legközelebb talán szerencsésebbek leszünk.
2008. okt. 7. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:

végül is, ha nem is adsz hozzá, akkor is jó lesz a görbe..

Szerintem meg ha még 2 nap van, ne írd le teljesen. Van, akinek jó egy héttel a nem várt után mutatja csak ki. Ha előbb volt pé-d, akkor elvileg előbb is kéne viszont nem jönnie... Hát nem tudom... Azért várjuk meg, jön-e, vagy a gólya jön helyette!

2008. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia!Reggelre emelkedett a hőm 36,9-re hüvelyben, pedig már csak egy nap. Hát ha akkor volt a pé-m mikor én gondolom, és reménykedem benne, hogy jól gondolom, akkor már 3-5 között meg kellett volna jönnie. De ha tényleg a félidőben volt, akkor meg holnap kéne, de semmi jele, hő emelkedik, nincs barnázás. Derekam se fáj, pedig szokott, viszont a mindjárt megjön érzésem az megvan. Majd megírom, hogy mi lett, a napokban már fog valami biztosan történni.
2008. okt. 8. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!