Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hét után már mutatja a teszt?

3 hét után már mutatja a teszt?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet szombaton és ma is kb. 3 héttel a bakis aktus után és negatív lett mind. Igaz a mai nem első pisiből. Hihetek nekik, ugye?

2016. okt. 17. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de az a biztos, ha megjön rendesen a vérzésed.
2016. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából volt vérzésem, csak kicsit gyengébbnek éreztem, mint szokott. A biztonság kedvéért csináltam a teszteket.
2016. okt. 17. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy het mulva tesztelj ujra.
2016. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha. És a ciklusod hányadik napján volt az együttlét?

És ahhoz képest mikor jött meg a csekélyebb vérzés?


Egyébként egyet értek, egy hét múlva még egy teszt.

2016. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeptember végén voltunk együtt. Rá majdnem 2 héttel volt esedékes a menstruációm, ami időben meg is jött és több napig tartott, mint szokott.

Menstrációm elmúlt szerdán, azután szombaton teszteltem egyet ami negatív volt első pisiből. Ma vettem még egy tesztet és nem reggel, de nem rég megcsináltam és teljesen negatív.

2016. okt. 17. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha több napig tartott mint szokott, akkor nem baj, ha gyengébb. Akkor nem valószínű, hogy terhes lennél, hiszen kb. peteérés környékén volt az együttlét is. A szombatinak is pozitívnak kellett volna lenni...

Ez negatív lesz.

2016. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!