Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most ilyenkor mi van?...

Na most ilyenkor mi van? 5napja késik. Elötte is volt fehér folyásom de most nagyon. Mindjárt megjön érzés állandoan van miota meg kelett volna jönnie görcsölgetek is. petefészkeim majd le szakadnak

Figyelt kérdés
melleim nagyon érzékenyek égnek..néha beszédülök..de 2napja kicsit viszket ott lent bekentem canestennel mintha javult volna..folyásom nem büdi csak fehér.talán attol késik hogy elkaphattam valami gombát vagy megfázástol?állandoan felvagyok puffadva ja és ha befexem az ágyba erössen érzem a lüktatést ott lent,mitöl van ez?állando mindjárt megjön érzés kikészit...szerintetek?köszi
2008. okt. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, ha nem írtad volna a viszketést, azt mondom terhes vagy. Legalábbis a "mindjárt megjön" érzés nekem is volt, amikor meg kellett volna jönnie, de már terhes voltam.

Ha neked van rá esély, akkor csinálj tesztet. ha terhes vagy azért, ha meg nem múlik a viszketés, azért menj dokihoz.

2008. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintetek ha kissebb mértékü gombám van elmaradhat töle a menzi?fájhat töle ennyire a derekam meg az alhasam?
2008. okt. 3. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ennyi ideje késik, lehetséges, hogy babát vársz. Mivel a terhességnél megváltozik a hüvelyed kémhatása, és gyengül a védelme is, előfordulhat, hogy sajna gombád is van, vagy egy enyhe fertőzésed! Mivel viszket, mindenképp fontos lenne elmenned dokihoz! Ha még nem teszteltél, előtte csinálj egyet, mert azt fontos tudnia a dokinak, meg ő is csinálna tesztet. Egyébként ilyesmi miatt is késhet. A tüneteid elég terhesek, én tesztelnék, majd doki!
2008. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!