Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem baj van a terhesség...

Azt hiszem baj van a terhességemmel?

Figyelt kérdés
Szeptember 12 utolsó menzesz. 1 hete teszteltem erős pozitívat a mai ultrahangon viszont semmi híre babának. A kalkulátorok szerint már 5 hetes vagyok a doki szerint viszont rá kell számolni 9 napot az utolsó vérzésre szóval 4 hetes se. Hogy van akkor ez?
2016. okt. 17. 16:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mai tesztem is erős pozitív. Méhen kívüli terhes lehetek?
2016. okt. 17. 16:32
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, kétszer is. Nyugi, csak később volt peteérésed, és még csak nemrég ágyazódott be.

Most olyan 1 mm lehet legfeljebb, tehát az ultrahangon a doki semmit se lát nagyítóval sem.

Gondolom menned kell majd kontrollra vissza, két hét múlva. Akkor is lehet, hogy még csak petezsákot fog látni, és szívhang még nincs, csak újabb egy-két hét múlva.

Ha méhen kívüli lenne, azt a doki már észrevette volna, és neked is erős fájdalmaid lennének, szóval ezt ki lehet zárni teljes mértékben.


Legyél egy kicsit türelmes, ott van ő, csak még icike-picike. :)


20 hkm

2016. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5 hetes terhességnél még nem baj, ha nem látszik semmi. Mikorra hívott vissza?

Milyen hosszú a ciklusod? Ha hosszabb 28 napnál, akkor annyit rá kell számolni, amennyivel hosszabb.

2016. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a 9 napot még sosem hallottam. Nem tudom, mire gondolt a doki.

Egyelőre ne aggódj! Nekem pont az első babával volt olyan, hogy semmi nem látszódott, csak vastag nyh. Azt mondta a doki az uh-n, hogy lehet, hogy csak simán mensi előtt állok.

Aztán minden rendben volt.

Nem érdemes ennyire hamar menni. Csak feleslegesen idegeskedsz. Először azon, van-e petezsák, aztán van-e embrió, aztán szivhang. Ha nincs különösebb orvosi indok, nem kell azonnal gyógyszer, hormon, bőven elég kb 7 hetesen menni.

Nyugi, minden rendben lesz!

2016. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is 5 hetesen voltam először uh-n, és nekem se látott semmit a doki. Azután nézett meg hüvelyivel és ott viszont már lehetett látni a peteszákot! :) Nyugi, ha pozitív a teszt, és nem görcsölsz, vérzel, valószínű minden rendben van.

27 hkm

2016. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezert nem mentem 6hetes kor elott dokihoz . NyugI semmibaj ez normalis
2016. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
25 naposak a ciklusaim. Október 6 első teszt meg negatív volt. Rá 3 naptár erős pozitív. A doki előszűrt azt mondta már látnia kéne de semmi jele. Utána jött ezzel a 9 napos dologgal amit sehol se hallottam még. Ma volt egy enyhe sárgás barnás folYásom ami nem normális tudnom. Nem tudok megnyugodni ;(
2016. okt. 17. 17:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok autokorrekt miatt remélem érthető amit írtam
2016. okt. 17. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Vérvétel nem került szóba? Lehet érdemes lenne maganlaborban is levetetni akár. 24 óra alatt van eredmény
2016. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most később volt ovud,és most vagy 5 hetes terhes(Ha 25 napos lett volna a ciklus,szerintem okt.6-án pozi lett volna a teszt).De ha még később volt,akkor lehet igaza van a dokinak,azért nem látja.Ha vérzel,görcsölsz akkor menj ügyeletre!Ha marad a barnás,hivd fel a dokidat!
2016. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!