Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kora terhességi vérzés mekkora...

Kora terhességi vérzés mekkora a veszély?

Figyelt kérdés
5 hetes lehetek, 4 pozi teszt bizonyítja, tegnap voltam ultrahangon és semmi nem létszik még. Viszont ma fura érzésem volt, megvizsgáltam magam, és sötétrózsaszínes barnás vérzésem van. Egyelőre enyhe, de félek, hogy baj van. Orvos nem tud mit kezdeni velem, komolyan se vesznek ilyen korán. Mit tegyek, volt valaki hasonló helyzetben?
2016. okt. 18. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Komoly veszély. Legalább progeszteron pótlásra lenne szükséged.
2016. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal kórház, ügyelet, saját orvos.A vérzés terhesség alatt nem normáls, szerintem ne gondolkodj, minél hamarabb mutasd meg magad dokinak.
2016. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem vesznek komolyan, mondd meg hogy még nincs kiskönyved, de van több pozitív teszted és nézzenek meg.
2016. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz be az orvosnal! Engem komolyan vettek. Ha nem jarsz sikerrel akkor magnezium es folyamatos fekves, ennyit tehetsz. En is voltam ilyen helyzetben,azert tudom ezeket irni. A legjobbakat kivanom!
2016. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalat, h bizonyított terhesség híján nem vesznek komolyan

Voltam ügyeleten 2szer is... Szinte elzavartak

Saját orvosom is csak azt mondta h várjunk. Vagy megmarad , vagy nem :-(

2016. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a pozitív teszt másnapján elöntött a vér, szó szerint. Hematoma okozta, teljesen a 20. hétre múlt el, addig hol ömlött a vér, hol csak barnáztam, hol öklömnyi alvadtvér darabok jöttek belőlem. Viszont egy tanács, ne vizsgálgasd magad, főleg most ne.
2016. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!