Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sex után vagy egy megeröltetés...

Sex után vagy egy megeröltetés után ha van vérzés, mennyi a normális mennyiség?

Figyelt kérdés

Illetve tudom h nem normális a vérzés, de többször olvastam itt h valakinek sex után véres lett a betét vagy bugyi.

Vagy egy megeröltetés (emelés gugolás) után.

Es arra lennék kíváncsi hogy mennyi volt az a vér mennyiség?

(amiből nem lett baj)

35hkm :)



2016. márc. 6. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

tényleg semennyi vér nem normális. és teljesen mindegy, hogy mennyi, nem az határozza meg, hogy baj van-e.

nekem elsővel 35 hetesen pici rózsaszín folyásom volt. tényleg nem sok, 2x20forintos nagyságú folt volt a betétemen fél órán belül. bementünk és közölték, hogy nyílik a méhszájam, fájásaim vannak, le kell állítani mert ma ebből baba lenne.

foghatom bármire, nem éreztem semmit, de ha nem mentem volna be, koraszülött lett volna.


most hematóma miatt fekszem, elég sok piros vér volt, kb óránként volt egy folt a tisztasági betéten fél napokon keresztül.

és a szex meg erőlködés utánival is az a baj, hogy lehet a hüvelyből jön, akkor nem lenne gond, de lehet a méhszáj, és akkor lehet belőle baj

2016. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen egyik szex után történt vérzés. Nagyon feszülten mentem a fürdőbe, törlőkendővel és tükörrel, és szerencsére megnyugodtam, hogy csak a hüvelyemben történt sérülés, és nem a picivel van gond.

A sérülés eléggé lent - jól látható helyen lett, így könnyű volt meglátnom :(


De nagyon megrémültem a vértől.

2016. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

" szex meg erőlködés utánival is az a baj, hogy lehet a hüvelyből jön, akkor nem lenne gond, de lehet a méhszáj, és akkor lehet belőle baj"


Teljesen igazad van! Ezt csak orvos tudja megmondani. Köszönöm h írtál

2016. márc. 6. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!