Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 5 hónapja...

Lehetek terhes? 5 hónapja próbálkozunk a férjemmel.

Figyelt kérdés
A ciklusom elég pontos szokott lenni 27-28 nap. Ebben a hónapban viszont 3 nappal hamarabb megjött (múlthét kedden, pénteken el is múlt). Gondoltam akkor most se jött össze. Azóta nem voltunk együtt. A menstruáció előtt a mellem mindig megdagad, ez most is így volt, de valamelyik nap szembesültem vele, hogy azóta is olyan állapotban van. Ma reggel erős hányingerrel keltem, gondoltam csinálok egy tesztet próbaképpen (ha már volt itthon egy). Hát meglepődtem mert halvány pozitívat mutat. Azóta is hányingerem van. Ez lehetséges? Vagy valami baj van? Egy tesztet csináltam csak, lehet fals az eredmény, de nem tudtam még másikat venni. Hallott már valaki ilyenről?

2016. okt. 19. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
rendesen véreztél, vagy csak maszatolás volt. ha az előbbi, akkor nem valószínűsíteném a terhességet. de mivel van egy halvány (de ilyenkor meg már erősebb kéne, hogy legye) teszted, ezért érdemes lehet dokinál is megnézni
2016. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen volt az menstruáció? Gyengébb mint szokott? Én így voltam, gyengén véreztem még előtte napokon mint mikor meg kellett volna jönnie. Aztán elmúlott, a hőm fent maradt, így csináltam tesztet. Majd jött a hányinger, de sajnos két hét múlva elvetéltem. Tesztelj még pár nap múlva és menj el mindenképp orvoshoz.
2016. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális vérzésem volt, ezért se értem. De nagyon küzdök a hányingerrel. :(
2016. okt. 19. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért halkan gratulálok :)
2016. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet baba, lehet korai vetélés. Képet tudsz feltenni a tesztedről?

Szerintem ismételd meg vagy 2x még, és menj dokihoz!

2016. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. A mellek allapota nalam pl semmit nem jelent. Mikor terhes voltam hol fajt duzzadt hol nem... Ha rendesen vereztel valoszinu nem vagy terhes de menj el orvoshoz o tud biztosat mondani.
2016. okt. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én azt gondolom,hogy elvetéltél,ezért lehet,hogy előbb jött meg.És mivel a hcg szint csökkenéséhez is idő kell,simán lehet,hogy még pozitívat mutat a teszt.A másik eshetőség persze az,hogy terhes vagy,csak mégis megjött a mensid.Orvos vagyok egyébként :)
2016. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!