Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, és meg is jött, de csak pár barna folt. Eddig menstruáció előtt sosem barnàztam, ha megjött, rá pár órára mindig meg is jött rendesen. Most meg tegnap reggel óta csak maszatol. Most reggel csináltam nemrég 2 tesztet is(X-epil), mindkettő negatív. Nem értem mi van most. Szerintetek lehetek terhes? Akinek megjött terhesen, milyen tünetei voltak? Nektek a teszt akkor már pozitív lett?
2016. okt. 20. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Későn tesztelős voltam így nem tudom mikor lett volna pozitív. Progeszteron hiány miatt van és nem biztos hogy terhesség, 3-4 nap múlva tesztelj újra ha nem jön meg addig.
2016. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha néhány nap múlva nem erősödik a menzid akkor csinálj egy terhességi tesztet de ne X-epilt. Nekem ez a teszt csak 8 hetesen lett halvány pozitív. A Facelle teszt már a kimaradt menzeszkor erős pozitív lett
2016. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is varni kell par napot. En nrm vart napjan teszteltem x-epillel es facellel es mind ketto negativ lett azota sem jott meg varok meg... Amig nem jon meg rendesen addig van remeny...
2016. okt. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt, kiderült, hogy beágyazódás volt a nemvárt napján. Egy héttel később se jött meg, akkor lett először pozitív a teszt.

Most 20 hetes vagyok. Ha a menstruációtól számolnánk, 21 lenne.

2016. okt. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta megjött rendesen, szóval már nem aktuális a dolog. :( De majd következő hónapban remélhetőleg! Neked gratulálok utolsó! :)
2016. okt. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!