Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg elvetéltem vagy van...

Tényleg elvetéltem vagy van még esély?

Figyelt kérdés
5 hete késik. 4 pozitív teszt. Hétfői ultrahangon még nem láttak semmit, mondván még korai. Tegnap visazont elkezdtem barnázni. Rögtön be az ügyeletre ahol azt mondták fertőzés miatt van majd küldtek uh-ra. Ott egy szabálytalan 10mm petezsákot láttak, szikhólyag embrió sehol. A doki azt mondta nagy eséllyel elhalt, mert ilyen szabélytalan max. nagyon korán lehet csak. Viszont kérdem én: Ha hétfőn még semmit nem láttak (másik orvosnál), most meg igen, akkor nem lehet ,hogy még ez korai?? Attól függetlenül, hogy 5 hetes lehetek, simán előfordulhat,hogy későn fogant. Vagy csak magamat nyugtatom, ezzel....Lehetséges, volt valaki hasonló helyzetben?
2016. okt. 20. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
siman lehet meg ebbol, epp terhesseg, koran mentel sztem, nekem 6hetesen csak petezsakot lattak, most itt fekszik mellettem, ket es fel eves, es en is eleg csunyan barnaztam 7hetesen, jelenleg terhes vagyok es most is ez volt, verzessel mindennel, most 11hetes kismama vagyok, bar nekem nem volt szabalytalan a petezsak,
2016. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még van remény. De ha két hét múlva sem lázasodik fejlődés, akkor máréhez számítani gondra. A barnázás meg progeszteron hiány, én is és mások is kúpot vagy gyógyszert kaptunk rá.
2016. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is barnaztam, sargatest hormont kellett szednem, utana semmi baj nem volt, bar en is nagyon-nagyon megijedtem.

Menj el egy magandokihoz, aki alaposan megvizsgal es biztosat fog tudni mondani, egy ugyeletes orvostol ne szamits teljeskoru ellatasra, felvilagositasra!


Mindenkepp irj, hogy mi a helyzet!!


De nem ertem, 5 hete menstrualtal utoljara??? Mert 5 hetesen valoban még csak petezsakot lehet latni csak.

2016. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

5 hete késik, vagy 5 hetes terhes vagy? Nem mindegy!

Ha 5 hete késik, akkor legalább 7 hetesnek kéne lennie, és már szívhangot is kéne látni. :(

2016. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert ha két héttel később fogant, akkor még csak öt hetes terhes, ezért írtam, hogy most még van remény.
2016. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam. 5 hetes 4 napos vagyok. Doki csak szabálytalan petezsakot látott semmi mást valószínű a baba már elhalt azt mondta. Lelet: missed ab susp. Ha nincs embrió akkor is szükséges az operáció?
2016. okt. 20. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy végül mégis csak legyen ott egy embrió, azért még 1-2 hetet talán érdemes neki adni... Ha mégsem lesz, akkor igen, ezt kürettel tisztítják általában, ha már látnak szabálytalan petezsákot.
2016. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!