Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés, menstruác...

Beágyazódási vérzés, menstruáció, vagy félidei vérzés?

Figyelt kérdés
AZ utolsó menstruációm késett 3 napot de megjött rendesen, normális mennyiségben, ez október 3.-án volt. A barátommal október 13-án voltunk együtt. Tegnap pedig (október 19) menstruáció szerű vérzésem lett, élénkpiros és barnás is, nem pecsételő vérzés, tampont is kellett feltennem. Csak előbb jött meg, vagy mi lehet ez? Ha terhes lennék, max 1 hetes lehetne..annak lehet már tünete?

2016. okt. 20. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szedtél fogamzásgátlót?
2016. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 beágyazódási vérzés nem mindenkinél van 2 a félidei vérzés se jellemző
2016. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet tünete mert még be se ágyazódott amikor a terhességi teszt pozitív akkor vagy kb 2-3 hetes. 1 hetes terhességet nem jelez semmi
2016. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem, óvszerrel védekezünk, de nem volt nálunk, de vigyáztunk, nem bennem ment el, csak ugye előváladék.


Tegnap amikor jelentkezett a vérzés puffadtam is, és menstruáció szerű fajdalmaim is voltak. Ma is már többször kellett tampont cserélnem annyira erős, és a wcben és a wc papíron is látszik az élénkpiros vér..

2016. okt. 20. 14:51
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó ez biztos? Nagyon félek, mert az orvoosm javaslatara szüneteltetem egy kicsit a fog.gátlót, és azóta mindig óvszerrel védekezünk és msot volt elsőnek olyan, hogy nem volt nálunk... tudom felelőtlenség, de félek nagyon. Más terhességre utaló tünetem sincsen
2016. okt. 20. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség lesz! Menj el dokihoz inkább!
2016. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan erős a vérzés, hogy naponta több tampon is kell, az nem beágyazodás, hanem menstruácio. A beágyazòdás kb 1-2 folt vér max, de nagyon kevés nőnek van ilyen.

Egyszerűen hamarabb jött most meg, megúsztad, ennyi.

Legközelebb vedekezz rendesen!

2016. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem 1honapban akkor volt még kétszer mikor cisztam volt..
2016. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*javitok utolsó vagyok,nekem akkor volt meg egy hónapban kétszer mikor cisztam volt
2016. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor biztosra vehetem, hogy ez menstruacio? Igen több tampon kell..


És akkor ugye tegnap jott meg akkor tegnaptól számoljam a ciklusomat újra? szeretném ezután újra elkezdeni a fog.gátlót, mert nem szeretnék még munka és iskola mellett ezen is stresszelni...nagyon megijedtem, mert ezt az alkalmat leszámítva mindig védekezünk, és eddig nem is volt probléma..(kopp.kopp. :) )

2016. okt. 20. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!