Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyi ideig tartjátok/tart...

Ti mennyi ideig tartjátok/tartottátok a lázmérőt a nyelvetek alatt? (hőmérőzés). Van erre vmi szabály? Mutathat különbséget ha 20mp-ig vagy 2percig tartom?

Figyelt kérdés
Az én digitális lázmérőm 10mp után csipog.

2016. okt. 21. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is csipog 10mp után, de az még közel sem a valós eredmény. Csipogástól még 5 percig hagyom a nyelvem alatt, ég és föld a különbség amikor lázas vagyok. Cikluskövetésnél meg aztán tényleg számít hogy a valósat mutassa. Egy-két tizedfok eltérés nagyon nem mindegy.
2016. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És gondolom a hosszabban mért a helyesebb. Akkor miért gyártanak 10mp-s csipogósat?
2016. okt. 21. 06:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én hőmérőm használatijában az szerepel, hogy a csipogás a rektális mérés hosszát jelzi (3mp), és külön leírja, hogy máshol meddig kell. Omron
2016. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régi higanyost lázmérőt használtam minimum 3 perc
2016. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Benu digitális hőmérőt használtam, csipogás után még kb 1,5 perc... Próbálgasd, hogy a csipogás után még mennyi ideig kell benttartanod, hogy változást mutasson. Nekem 2 perc múlva már nem változik semmit. :)
2016. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) amúgy Movo med lázmérőm van. Nem irja külön hogy tovább kéne tartani. De alapból is furcsálltam a 10mp-s időtartamot.
2016. okt. 21. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyelv alatt abszolút megbízhatatlan értékeket ad. Hüvelyben vagy rektálisan kell mérni, az már valós érték lesz.
2016. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy hol méred, csak mindig ott mérd, mert testtájanként változó a hő. Így is fog látszódni az ovuláció környéki hőleesés és emelkedés amiből kitalálhatod, mikor ovulálsz.

Legfeljebb a nyelv alatt mérve sosem ütöd meg a 37 fokot, mintha mondjuk hüvelyben méred, de attól még tudod időzíteni az együttléteket.


Kérdésedre válaszolva a digitálist szerintem is tovább kell a nyelv alatt tartani mint 10-20 mp. Csak majd az időben is legyél következetes. HA két perc akkor mindig 2 p legyen.

2016. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig nyelv alatt mérem már több mint egy éve és gyönyörűen mutatja az ovut. Ciklus 2. felében 37,2-37,3-ig felmegy. Alaphőm 36,6. Nem muszáj máshová dugdosni ahhoz hogy működjön a dolog.
2016. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!