Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel 36,9 volt a hőm. és...

Ma reggel 36,9 volt a hőm. és ma vagyok a 28napomon. Baba van utban?

Figyelt kérdés
nagyon örülnék egy pozítiv tesztnek de amit pár napja csináltam negatív volt.van remény még? tegnap elött 36,7 tegnap 36,8 és ma reggel már 36,9 volt a hőm. még mindig mindjárt megjön érzésem van és fáj alul a hasam,kemény. a melleim csak nagyon picit érzékenyek.
2008. okt. 4. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:
azt még hozzá kell tennem,hogy tegnap a nőgyógyász elhajtott nem vizsgált meg azzal a címszóval,h ha megvizsgál se tud mit mondani kedves volt. szerintem már csak kötelességből is meg kellett volna néznie.
2008. okt. 4. 08:39
 2/3 A kérdező kommentje:
és mitől kőkemény a hasam? alul a méhemnél?
2008. okt. 4. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hány naposak a ciklusaid. Ha 28 akkor lehet baba is. A doki pedig azért hajtott el mert ilyenkor még tényleg nem lát semmit. A vérvétel kimutatná a terhességet, de dokinál ez még nagyon korai.
2008. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!