Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után rögtön teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
szeptember 16án vettem be az utolsó gyógyszert,19en megjött.azóta nemjött meg.fája a hasam a derekam.sajnos nem tudom mennyi időre kellene most megjönnie.ma csináltam egy tesztet reggel.negativ volt.korai volt?
2016. okt. 21. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, lehet azonnal, ezért van az, hogy már 1 szem kihagyásakor javasolják, hogy védekezzen óvszerrel is, aki nem szeretne gyereket. A mai tabletták rövid ideig hatnak, 1 nap alatt elmúlhat (de legalábbis gyengülhet) a hatásuk. Régen volt az, hogy kellett egy hosszabb "tisztulási" folyamat.


Szerintem csinálj később is tesztet, de ne éld bele magad, hogy rögtön baba lesz. Amikor én abbahagytam a tabletta szedését, eléggé összevissza volt a menzeszem pár hónapig. Amikor jönnie kellett volna, nem jött, majd 5 naponta kicsit vérezgettem, ilyesmik... De nem baba volt, utána meg szabályosan beállt a menstruációm.

2016. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam, nekem gyógyszer után 40 napra jött meg először. Most vagyunk a második próbálkozós hónapban. Most még neked is bármi lehet, baba is de az is hogy a gyógyszer abbahagyása miatt kicsit felbolydult a szervezeted. Szerintem bőven várj még, csinálj tesztet 2-3 naponta és majd látod mi lesz. Én azért 1 héttel azután elmentem orvoshoz mint ahogy meg kellett volna jönnie, de mindent rendben talált és egyértelműen kizárta a terhességet, rá 2 napra meg is jött.
2016. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!