Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely a terhessegre?

Mennyi az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
A baratommal egyutt voltunk 3-4hete, a menstruaciom utan 1nappal. Mindig nagyon ovatosak vagyunk, viszont akkor kiszakadt a gumi es felig belem elvezett. Egyebkent ez mar a harmadik "menet" volt aznap, szoval mar nem volt annyi spermaja. Csinaltam peteereses tesztet, ami azt mutatta, hogy nincs erett petesejtem, igy nem vettem be esemenyutanit. De tegnap kellett volna megjonnie es ma sem jott meg, pedig altalaban nem szokott kesni max 1napot. Szerintetek mennyi az esely a terhessegre?
2016. okt. 23. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Rástresszeltèl.. enis voltam hasonlo helyzetben, aztan vettem tesztet negativ lett Lehiggadtam es megjott!:)
2016. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet még, ha nem jön meg csinálj egy tesztet. Egyszer velünk is történt hasonló.. Mi megúsztuk.
2016. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csinaltam peteereses tesztet, ami azt mutatta, hogy nincs erett petesejtem, igy nem vettem be esemenyutanit."


Ez nagyon édes. :)

A hímivarsejtek átlag 3-5 napig, extrém esetben 7 napig is életképesek. Magyarán ennyi idővel később bekövetkezett ovulációval sikeresen végbemehet a fogantatás.

2016. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!