Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy furcsa kérdés,...

Tudom, hogy furcsa kérdés, hülyének fogtok nézni de azért megkérdezem?

Figyelt kérdés

A parom spermája olykor-olykor egybol kifolyik belőlem, elèg sok, tennem kell valahogyan ez ellen vagy nem ront az esèlyeken??

Remèlem kapok normális válaszokat, nem szeretnem, h bolondnak nèzzenek, de erre kívàncsi vagyok règòta. Termèszetesen neten is utána fogok olvasni.



2016. okt. 23. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki célba akar érni az célba fog
2016. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem gond, hisz tudják a kis lurkók, hogy merre kell sietni. Én azért tettem párnát a fenekem alá, biztos ami biztos.
2016. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oke hogy tudjak de ha kifolynak nincs esèlyük. Koszonom a válaszokat!:)
2016. okt. 23. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes nem folyik ki.
2016. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ma teszteltem halvány pozitívat.

A férjem már elvetette ezt a hónapot mert ovu körül egyszer voltunk együtt, állítása szerint minden azonnal rákerült. És bennem tuti nem maradt semmi. De ezt úgy képzeld el, hogy én lemásztam róla és azonnal kifolyt.

Szóval nem hinném, hogy gondot jelentene. :) tudom más gyertyázik is, de felesleges.

2016. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Az összes nem folyik ki, de az növelheti az esélyeiteket ha párnát teszel a feneked alá, hogy még véletlenül se folyhasson ki, és 15-20 percig maradj úgy!
2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolso elottI, na ez nem semmi.:) akkor az a keves ami maradt nagyon ugyes volt.:)

Mindenkinek koszonom, igazabol annyit szoktam h fekve maradok utána

2016. okt. 23. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a " felesleg " folyik ki. Egyébként mi szinte mindig lovagló pózban csináltuk a nagy napon is. 29 hetes kismama vagyok.
2016. okt. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is aggasztott ez a tény az első gyerek előtt, aztán utána olvastam és rájöttem hogy természetes jelenség. Jut oda elég ahová kell. Gyertyaállás fölösleges, én csak simán nem keltem fel 1-2 órán át, hanem fekve pihentem biztos ami tuti alapon. De szerintem e nélkül is sikerült volna.
2016. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy estem teherbe, hogy nem tettem a fenekem alá párnát es nem is gyertyáztam. :) amikor ezeket csináltam, sikertelen hónapok voltak, talán a túlzott rágörcsölés miatt. 31hkm
2016. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!