Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos tanacstalan vagyok!...

Dana1989 kérdése:

Sajnos tanacstalan vagyok! Babat szeretnenk a prommal de nem tudok teherbe esni! Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Ketto honapja kezdtem el szedni a Dittinel fogamzasgatlot. Masfel levelet beszedtem

belole, de a parommal ugy dontottunk szeretnenk egy picurkat. Probalkozunk eleg reg, igaz dohanyzom es sajnos nyugtatot is szedem. Mi lehet az oka hogy nem tudok teherbe esni? Esetleg meg nem ment ki a szervezetembol a gyogyszer? Vagy a cigi, nyugato? :( Halas koszonet!



2016. okt. 24. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ommmmm.....2 honapja szedsz gyogyszert amibol masfel levelet beszedtel. Akkof ez azt jelenti hogy mar 2 hete probalkoztok????? Azt nem mondanam hosszu idonek. Mi 8 eve varjuk a csodat. Na az mar ido....
2016. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen !

Azert felek, mert 23 vagyok, es remelem semmi bajom

nincs . 10 eve egyutt vagyunk, es nagyon vagyunk ra.

Nektek pedig sok sikert :) Es koszonom megegyszer:)

2016. okt. 24. 18:18
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Vesszek meg ha értem...2 hete próbálkoztok???Még mensid se volt azóta,mégis honnan tudod,hogy nem tudsz teherbe esni.Nagyon súlyos bajok vannak,de a fejeddel.Előbb azt nézesd meg.
2016. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ennyire nem vagy képben, ne akarj gyereket.
2016. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
*miért is lennél
2016. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kèt het nemtul sok ido. Annyi kb egy beágyazòdáshoz elèg.

Ha majd 9-13hònapja nem sikerul, azt mondom

gondotok lehet. De a nyugtatorol allj le meg a baba fogantatása elott, karosithatja.. A dohanyzasrol meg legalább pozi teszt napján mondj le. Amig ez nem megy szedd a fog.gátlòt

2016. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hete próbálkoztok...húú 😱

Inkább biológia könyvet olvasgassatok az hátha segít a sötétségen.

2016. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vette be az esti nyugtatóját hagyátok már...
2016. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mióta próbálkoztok? Két hete? Próbáld már normálisan leírni a problémádat, mert ember legyen a talpán, aki ezta zagyvaságot megérti...
2016. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozod, hogy nem tudsz teherbe esni? Hiszen gyógyszert szedsz, akkor mégis hogy a fészkes fenébe lennél terhes? Arra már ki se térek, hogy amíg nyugtatózol, addig ne akarj teherbe esni, inkább kapd össze magad, tedd rendbe az életed, nem kell még neked gyerek.
2016. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!