Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Benu terhességi teszt ha...

Benu terhességi teszt ha negatív lett ma a nem vártam napján akkor nincs ügye terhesség?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tesztet nem ismerem, még sosem hallottam róla.

Viszont nem biztos hogy nincs baba. Van, akinek később mutatja ki a teszt, attól függ, mikor volt ovulációd.

Ha nem jön meg, ismetelj két nap múlva valami érzékeny teszttel, pl facelle.

2016. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kesobb meg mutathatja
2016. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg száradt teljesen a teszt és most vettem észre van második vonal de szürke vagy rózsaszín nem lehet el dönteni.
2016. okt. 28. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt a kérdésem,benne egy 10-es pozitív benu teszt.engem nagyon átvert,mert a teszt után azonnal mentem vérvételre és kimutatta hogy nem vagyok az.Nem bzom benn és drága is.Az előttem szóló a facelle-t írta,az olcsóbb és jobb is.

2016. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez a Benu teszt 25-ös érzékeny.

A Benu gyogyszertarban vettem akkor

2016. okt. 28. 12:54
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsi ....

Akkor ez sem megbízható?

2016. okt. 28. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén nem tudom,mert ha nem másnap lett volna hcg vérvételem akkor azt mondtam volna hogy valami elindult de megszakadt.Így viszont kérdéses.De attól még lehet hogy neked a tutit mutatja ha látsz rajta valamit,hasonló az enyémhez vagy halványabb,képet tudsz feltenni?
2016. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ki dobtam azóta már. ..mérgemben 😒

Hétvégén vasárnap nyitva lesz gyógyszertár? Vagy bevásároló központ? Mert akkor vennék újra más tesztet és megint újra nézem mit fog mutatni.

2016. okt. 28. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora városban laksz. Bevásárlóközpont drogériája nálunk pl vasárnap is nyitva van de ünnepnapon természetesen nem de akár ünnepnapon is van ügyeletes patika. De ma-holnap még több lehetőség.
2016. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A facelle tesztet a rossmannban lehet kapni. 25-os az is a tájékoztató szerint, de sokkal érzékenyebb.

Gyógyszertári tesztekkel én mindig megjártam, ráadásul drágábbak jóval, mint amiket a drogeriakban tudsz venni.

#1

2016. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!