Aggodjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Tehát,18eves vagyok. A barátom is. Lefeküdtün a menstruaciom 2.napján. Bele engedte, jo persze nem nyomta nyakig, csak a hüvelyem elejébe.talán szeretnénk egy babát,de nem jó lenne az időzítés most. Szóval mennyi az esellye hogy teherbe estem? Eddig sok helyen olvastam hogy nem sok, máshol olvastam hogy valaki pont ugy lett terhes.

A válaszokat Köszönöm előre is. :)


2016. okt. 30. 09:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
47%
Te jó ég... Kedves utolsó. Én írtam anno a 3.választ. Nyugi, nekem sem véletlen van 50-60%-os hasznosságú válaszom. Engem is lenullázott valaki itt is meg egy korábbi, hasonló témájú kérdésben is. Pedig orvos vagyok, még ha ez konkrétan nem is a szakterületem. Szóval qannyira buta válaszokat csak nem adok. Ha ez megnyugtat, múltkor, még régebben azért kaptam egy szép kerek nullát, mert egy kedves felhasználónak leírtam, hogy mennyi statisztikailag az esélye a fiú-lány születésnek, plusz milyen faktorok befolyásolják még ezt a kérdést. Én nullát kaptam, egy másik válaszoló pedig 75%-ot, aki néphiedelmekről kezdett el írni. Úgy gondolom, utóbbi is fontos adalék, nem leszólom az ilyesfajta megközelítéseket sőt. Kifejezetten érdekesnek tartom, de ennek fényében az enyém sem 0%. Csak egy kis vigasznak írtam le. Minden jót.
2016. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!