Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek így van bármi esélye?...

Ennek így van bármi esélye? Kérdés rövid.

Figyelt kérdés

36 éves vagyok,előző házasságomból született két gyermek,ikrek.Pcom van,akkor még nem adtak metet,ovu stimuláció volt.Elváltunk,újra férjhezmentem,és szeretnénk közös babát..Kaptam metformint,azóta a ciklusom rendszeres,van peteérésem minden hónapban.Viszont kiderült,hogy a párom spermaképe nagyon rossz,5 millió /ml.Lombikra irányítottak bennünket.Az első tavaly ősszel volt.Terhes is lettem,de 9 hetesen sajnos elment.A tragédiából még mindig nem jöttem helyre teljesen..3 hónap múlva újabb lombik,fagyi babával,sikertelenül.Azóta is reménykedek,minden hónapban,nem tudom elengedni a görcsös akarást.Teherbe eshetek vajon spontán is?Tavasszal újabb lombikra megyünk,van még 2 fagyi babánk..de már az igazat megvallva nem sok reményt fűzök hozzá..

Tudom,már van kettő,másnak meg egy sincs,de olyan nagy szerelem a miénk,és annyira fáj,és vágyom rá..:(


2016. nov. 2. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
EZt az orvossal kellene megbeszélned, de esély mindig van. Ne add fel! Drukkolok!
2016. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van esély !! Hinni kell benne és úgy lesz ! De ne görcsölj ennyire rá mert nem szabad ezzel ártasz a legtöbbet. Kösd le magad valamivel és akkor fogsz teherbe esni mikor nem is várod... :) Szurkolok !!
2016. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és hogy drukkoltok! Nagyon aranyosak vagytok! :)
2016. nov. 2. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsi, de akkor is megvan az esély a spontánra, viszont a fagyasztott lombikban is ugyanúgy hinned kell, mert annak is ugyanúgy van esélye. Szóval én a helyedben a tavaszra koncentrálnék, addigra formába hoznám magam és ha közben megtörténik a csoda, akkor boldogság van, ha nem, akkor pedig tavasszal mindent bele! :)
2016. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!