Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hete késik teszt negatív ....

5 hete késik teszt negatív . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma kell-e e meg jonnie de semmi elő jele nem volt .. dokinal voltam hétfőn kell vissza mennem de semmit nem mondott hányingerem van többet eszek folyasom van .. szerintetek lehetek babas ?:)

2016. nov. 3. 09:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Ha a babától van hányingered és jó étvágyad akkor már annyi hcg lenne a szervezetedben,hogy a tesztedről leesne a 2.csík nem pedig negatív lenne. Arról nem beszélve,hogy a doki már 2 hét késésnél látná a babát. Hormonális okai lehetnek a késésnek,ettől függetlenül persze teherbeeshettél éppen de kicsi rá az esély.
2016. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

A doki megemlítette volna ezt a verziót, ha lát rá esélyt.


Viszont legközelebb kérdezz rá az orvosnál...

2016. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
De ha ciszta vagy akármi azt is látta volna nem ?:) Uhn voltam 2 hete annyit mondott ha nem jön meg menjek vissza hétfőn .. közben ki kaptam a rákszűrés eredményem és rajta van hogy terhes vagyok ..
2016. nov. 3. 09:25
 4/39 anonim ***** válasza:

Nekem nem választódik ki a HCG a vizeletemben, úgyhogy pozitív tesztem még nem volt.


4 gyerek anyukája vagyok.

2016. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Igen, ez eleg erdekes. A dokinak az uh-n latnia kellett volna a terhesseget, viszont ha a citologia leletre ra van irva, akkor valoszinuleg terhes vagy.

Nekem mindket terhessegem elejen volt citologiam, de egyszer sem irtak ra a papirra, hogy terhes. Nem tudtam, hogy ez is kimutathato a szovettanbol es hogy vizsgaljak is...

2016. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Meg annyi: ird meg legyszi, hogy mi volt a dokinal, kivancsi vagyok!
2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom !:) hat remelem babo van 🙂
2016. nov. 3. 12:12
 8/39 A kérdező kommentje:
Ha valami betegségem lenne azt a rákszűrés kimutatta volna nem ?!:)
2016. nov. 3. 14:42
 9/39 anonim ***** válasza:

P1, P2: jo eredmeny, de ezek mellett is lehetnek kulonbozo elteresek, amiket ra szoktak irni a leletre

P3: valamilyen kisebb betegsegre utal

2016. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
P2 es eredményem lett ezért gondolom hogy az uh és a rákszűrés is ki mutatta volna ha valami problémám lenne
2016. nov. 3. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!