Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt szokott szellemc...

Facelle teszt szokott szellemcsíkos lenni?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam meg,és kijött a második csík,de iszonyat halványan.Próbáltam fotózni,hát,nem sok sikerrel,mert szerintem nem látszik a fotókon.Rászerkesztettem kicsit,na úgy azért már jobban kivehető.Élőben viszont én látom a csíkot,és színe is van.

Megnéznétek nekem?


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 3. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni,de látom. Szerintem reggel vagy 2 nap múlva ismételd meg. Egyébként igen,nekem 5ből 2 tesztem szellemcsíkos lett. Facelle teszt volt.
2016. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És itt vannak a szerkesztett képek


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 3. 09:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a 2.csíkot látom de szürkének tűnt a sima képeken. Mennyi időn belül jött ki a 2.csík?
2016. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
5 percen belül jött ki
2016. nov. 3. 09:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott mostanában,nekem állandóan az volt.
2016. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Reggel csinálok egy másikat,hátha...
2016. nov. 3. 10:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig van rajta egy jól látható, szürke csík. AZ igazi csíkja rózsaszínű, nem lehet eltéveszteni.
2016. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia !


Az alábbi tesztjeim voltak a közelmúltban... Nem feltétlenül gondolom, hogy mindig fals eredményt mutat. Előfordulhat hogy ténylegesen elindult valami aztán valamilyen oknál fogva nem fejlődött tovább a terhesség .


Nekem mostanában elég sokszor volt ilyen kételyes második csík.

Időközben kiderült, hogy nálam van egy kis probléma ... azóta az kezelve van.... és használok ovu tesztet, ami sokban segíti meghatározni hogy mikor van peteérésem. Mondjuk azóta nem jött még össze a baba, de nem is baj, mert most fogtunk bele építkezésbe ...stb.


Neked azt mondom, hogy látom a csíkot. De nekem is volt jó pár ilyen csíkom már. Baba sajnos nem lett belőle. így én már csak a határozott , erős második vonalnak fogok hinni, amit nem kell ide feltölteni, hogy megkérdezzem mások véleményét.


Én a helyedben mindenképp tesztelnék holnap reggel ! Ugyanezzel a fajta teszttel , ha látsz erősödést, akkor az nagyon jó hír. Írd meg mi lett :)


Szurkolok


És a képek :


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Holnap ismét tesztelek!Reménykedem benne hogy erősödni fog a második csík!Drukkoljatok kérlek,már egy éve várunk babára,és annyit csalódtam már!Holnap jelentkezem,remélem jó hírekkel
2016. nov. 3. 12:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Szurekenek latom. De drukkolok!!!:(
2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!