Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptatás mellett megszak...

Akik szoptatás mellett megszakítással voltak együtt, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Igazából kicsit izgulok, mert mindig óvszert használtunk, kivéve egy alkalmat (már félidőn túl). Ma van a 4.napja hogy késik. Nem szokott. 2 gyerekünk már van, nem annyira terveztünk most harmadikat, bár boldogok lennénk, ha jönne, de ennél azért tudatosabban szoktunk tervezni. Nem is tudom mi ütött belénk most. Lehet, hogy a szoptatás miatt késik? Akkor is ha eddig nem volt ilyen? 1 éves már, és csak este szopizik kicsit. Vagy kezdjem tudatosítani, hogy lehetek várandós az időzítés és megszakítás ellenére?
2016. nov. 3. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát en pár nap mulva lonek egy tesztet a helyedben..mi is egyszer hanyagoltuk a vedekezest ,ugyanabban a szituban,mint te vagy(igaz mi megszakitast se)na a lényeg,hogy "termeszetesen"rogton terhes lettem:)
2016. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha a menstruaciod beallt rendesen a szules ota, akkor az az egy esti kis szoptatas mar nem lehet ra olyan nagy hatassal.

Valoszinuleg mas miatt kesik, lehet pont az idegeskedes, hogy terhes lehetsz. Egy megszakitasos vedekezeses egyuttlettol viszont keves esellyel eshettel teherbe.

2016. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindket szülés után azonnal újra volt mensim rendszeresen. Ideges csak ma reggel lettem, mert a telefonos mensi-naptár aplikáció rákérdezett, hogy miért nem rögzítem az adatokat, én meg nézem, hogy mégis milyen adatokat és akkor látom, hogy már 4 napja meg kellett volna jönnie. Kicsit le is vagyok fagyva még.
2016. nov. 3. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen nem értem, hogy meglett, elvileg felelősségteljes családanyák ilyen kérdéseket hogy tehetnek fel. Nem kötözködni akarok, de tényleg annyira elszomorító ez a tudatosságot mellőző életforma. Olyan egyszerű a kérdésre a válasz. Gyakorlatilag már nem is szoptatsz, menstruálsz, valószínűleg van peteérésed. Hogy mennyi az esélye a teherbe esésnek? Annyi, mint bármely másik fiatal, egészséges, reproduktív korú nőnek. Kisebb az esélye, hogy nem vagy terhes, de jóval nagyobb, mintha védekeznétek. Mert az ugrándozás nem védekezés...
2016. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatom helyesen: kisebb az esélye, hogy terhes vagy.
2016. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
"tudatosságot mellőző életforma" egyetlen megszakított együttlét miatt, stabil házasságban, ahol szeretettel várnánk a harmadikat is. Még jó, hogy te nem ítélkezel azonnal. Remélem jólesett megírni, és legalább haszna volt, hogy szándékosan akartál bántani másokat.
2016. nov. 3. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Milyen választ vártál? Röntgen szemet, esetleg virtuális-rezonáló laborvizsgálatot hCG-re? Vagy tippelést? Hát kb. ennyit lehet itt nyújtani. Tudod nagyon jól, miért is ne tudnád, hogy kizárni nem lehet, de valószínűtlen.


(Ha gyereket akarsz és tudatosnak gondolod magatokat, akkor pedig ne nagy titokban reménykedj hátha egy-egy alkalom után hátha úgy maradsz, hanem állj oda a férjed elé, hogy csináljátok meg.)

2016. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom a benned levő határtalan frusztrációt. Remélem megtalálod a módját a problémáid megoldásának. Nehéz lehet így élni. A legjobbakat neked!
2016. nov. 3. 15:02
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
,, Mert az ugrándozás nem védekezés..." mi 17 éve ugrándozunk,vagyis a férjem :D SOHA nem estem még teherbe ettől a nem védekezéstől. Vannak gyerekeink,Őket terveztük,és azonnal jöttek,tehát valamit nagyon jól csinál az uram akkor,hogy nem védekezve se esek teherbe, lassan 20 éve működik a dolog. :)
2016. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hű nagyon hasonló cipőben járunk. 2 fiam van még szopik a 22 hós és mi is pont előző hónapban 1 alkalommal sehogy se védekeztünk. Vágyunk mi is 3.-ra de még kicsit később, viszont ja jön szeretettel fogadjuk. 3 napja késik. 2 tesztet ellőttem, negativak. Pár nap múlva újra tesztelek, ha nem jönne meg. Majd írd meg a fejleményeket!
2016. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!