Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptatás mellett megszak...

Akik szoptatás mellett megszakítással voltak együtt, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Igazából kicsit izgulok, mert mindig óvszert használtunk, kivéve egy alkalmat (már félidőn túl). Ma van a 4.napja hogy késik. Nem szokott. 2 gyerekünk már van, nem annyira terveztünk most harmadikat, bár boldogok lennénk, ha jönne, de ennél azért tudatosabban szoktunk tervezni. Nem is tudom mi ütött belénk most. Lehet, hogy a szoptatás miatt késik? Akkor is ha eddig nem volt ilyen? 1 éves már, és csak este szopizik kicsit. Vagy kezdjem tudatosítani, hogy lehetek várandós az időzítés és megszakítás ellenére?
2016. nov. 3. 13:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én még várok kicsit. Hétfőn tesztelek, ha addig nem jön meg. :) Írj majd te is, ha tudod, nálatok hogyan alakult.
2016. nov. 3. 20:11
 12/12 anonim ***** válasza:
8-9 hónapost szoptattam, 26 napos ciklusnál a 16. napon megszakítottuk, a 18-on a naptárra hagyatkoztunk. Hozzáteszem, hogy viszonylag pontos mindig a peteérésem és érzékelem is mindig. Mondjuk csodálkoztam is, hogy abban a hónapban mintha nem éreztem volna. Az együttlétek után pár nappal tűnt úgy, hogy megkésett egy kicsit. KB a 21. napon. DE bizonytalan volt az egész. MOst 33+1 hkm vagyok. :) Mondjuk az azt megelőző hónapokban használtunk óvszert is, itt már "lazítottunk" úgyis akartunk lassan kistesót. Bár abban a hónapban pont azt beszéltük, hogy még korai lenne.
2016. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!