Rossz ez a teszt?

Figyelt kérdés

Láttam már pozitív tesztet, halványat is, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Rossz? Vagy ez a fajta (Gabriel, még nem próbáltam), ez ilyen? 3 napja késik.


[link]



2016. nov. 4. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez lehetséges, hogy hibás lesz.

Holnap csinálj másikat.

2016. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2nap keses utan nekem pozit mutatott masik 2negativ. 3.nap megis jött.. sztem csinálj másikat!
2016. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néha halványan láttam valamit, aztán időn túl meg kifehéredett. Ez időn belül készült kép. Holnap csinálok más fajtát, mert ez nagyon nem tetszik, csak kíváncsi vagyok, más is járt ezzel így? Mi lett végül?
2016. nov. 4. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel nem jött be, 2 nap késénél negatív lett. Másnap vettem x-epilt, az nagyon szép pozitív lett. Tesztelj egy másik fajtával is.
2016. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem.sokkal elosebb csikot is produkált 2x is, negatív volt sajnos. Igaza van annak akinazt mondja hogy ha poz mi akkor kérdezni sem kell. Egyértelmű lesz.
2016. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha csinálsz egy másikat. Erre rá lehet mondani, hogy negatív, de a pozitívot is..
2016. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!