Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnazas? Ha sok es eros...

Barnazas? Ha sok es eros akkor megfogjonni? Vagy beagyazodas?

Figyelt kérdés

Irtam mar ki kerdest. Persze nem ezzel kapcsolatos.

4 napja kesik. 1 eve hogy nem barnazok.

Menszi tunetem nincs :/

Ma reggel a wc papiron tu hegynyi barna potty volt.

Az elozo kerdesemnel mar irtam h volt extra halvany pozi ( x epil)

Benu tesztet is vettem az negativ lett.

A menszim ennyit nm szokott kesni. Inkabb hamarabb jon meg vagy idobe.

27-28 napos a ciklusom.

Ovum nem tudom mikor lehetett. Clearblue delutan teszteltem az is negativ lett.

Tesztelni mar nem merek.

A doki annyit mondott nm biztos h barmit is fog latni uh.-n de mindenkepp menjek el hozza.


Anno regen ha barnaztam mindig menszi elott egy hettel kezdodott es menszi utan is volt par napig.


A lanyom 21honapos. 3 honapig cicizet. Majd elapadt a tejem. Onnantol kezdve volt menszim.

Ha jol emlekszem tavaly decemberbe volt utoljara barnazasom nah azota nincs.


Bocsi hogy hosszura sikeredett az iromanyom.


2016. nov. 5. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig egyforma mindig a ciklus mindenkinél, nem mindig úgy jön meg, ahogy szokott.

Barnázás jelentkezik, valószínűleg meg fog jönni. Az összes teszted az utóbbiakat nézve negatív, tehát valószínűleg nem vagy terhes és meg fog jönni.

Amúgy nekem is rövidek a ciklusaim, 24-25 naposak, az elmúlt 1 évet nézve egyszer 28 napra jött meg (ami tök szokatlan mert ilyen 10 évben egyszer fordul nálam elő), a legutóbbi hónapban pedig 22. napon már barnáztam egész nap. Egyébként nem tervezünk gyereket, tehát én nem is a terhesség miatt írtam ezt le.

Szóval annak, hogy nem szokott késni, nem tulajdoníts jelentőséget. Mert semmit nem jelent. Az, hogy 1 évig nem barnáztál, most meg igen, annak sem kell jelentőséget tulajdonítani.

Én amondó vagyok, hogy nem vagy terhes.

2016. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En csak azt tudom h nincs semmi menszi tunetem.

Mert amikor meg kellett volna jonni akkor voltak de elmult. Ma reggel szurasokat ereztem a mehembe. Nm pedig gorcsot.

2 eve nm jon a baba. Mi szeretnenk.

2016. nov. 5. 09:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Nm vagyok ragorcsolve a dologra. Mert regen lemondtam mar arrol h lehet babam.
2016. nov. 5. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:
En ugy vagyok vele ha nm jon meg es nm barnazok addig van remeny.... de nm elem bele magam. Mert barmi lehet.
2016. nov. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!