Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj ha nincs beágyazódási...

Az baj ha nincs beágyazódási tünet? Vagy igy is sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
21. én volt ovulációm,azóta eltelt 7nap de semmit nem érzek azon kivül hogy fájnak a melleim és folyamatosan puffadok. semmi görcs vagy szúrkálás semmi. peteérés előtt egy nappal voltunk együtt. Más megérzi a beágyazódást? vagy nem feltétlen szükséges érezni ilyenkor bármit is?

2016. okt. 28. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Felejtsétek már el ezt a beágyazódás-mizériát! A nők legnagyobb része semmit,ismétlem SEMMIT nem érez ebből. Mondjuk nem is vizslatják magukat percről percre,hogy produkálnak-e valami "tünetet".
2016. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi...
2016. okt. 28. 18:25
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Első kissé nyers volt, de igaza van. A nem várt menstruációig felesleges azon görcsölni, hogy összejött-e vagy sem. Utólag sokan, sok mindent belemagyaráznak a beágyazódás környékére (itt mindig előkerül 2-3 válaszoló, aki állítja, hogy egy héttel az aktus után már klasszikus terhességi tünetei voltak), de az egészséges nők többségének az első tünete a 28. napon elmaradó menstruáció, és a néhány nap vagy hét múlva esetlegesen megjelenő terhességi tünetek. Se hányinger, se hasszurka, se pecsételés, se semmi. Csak 9 hónap múlva egy egészséges gyerek.
2016. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

meg lehet ezt normálisan is irni mint ahogy az utolsó is tette,köszönöm.

Az igazság az hogy mindenhol azt olvasom hogy beágyazódáskor szúrt görcsölt a hasuk meg pecsételés volt. hát nekem egyik sincs és elkeseredtem egy kicsit ezért tettem fel a kérdést :(

2016. okt. 28. 18:33
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezen nehogy idegeskedj! Egyáltalán nem feltétele a terhességnek ez a néhány nüansznyi jel. Sok ezek közül igazából csak az ovuláció utáni normális tünetek (amik terhesség nélkül is meglehetnek, nekem néha-néha feszül az ovu után a mellem, hányingerem is van, ingadozó a közérzetem). No meg sok nő már ugrik a legapróbb jelre is, és rögtön összeköti azzal, hogy sikerült-e vagy sem.
2016. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem előző hónapban beágyazódási rózsaszínes folyásom is volt, szurkált a hasam és nem voltam terhes.

Most pedig semmit nem éreztem a beágyazódásból és 6. hetes terhes vagyok, szóval lehet tényleg nem kellene foglalkozni ezzel a beágyazódásos dologgal.

2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen igazatok lehet. csak ezek után annyira vártam hogy majd lesz hasszúrka meg görcs vagy valami. de igazából semmi. Gratulálok az utolsónak a babához :)
2016. okt. 28. 18:58
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Környezetemben egyetlen egy kismama érezte a beágyazódást( volt egy kis szúrkálása meg vérzése)
2016. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne figyelgesd magad ennyire,azzal nem vagy előrébb. Én is nagyon izgultam,alig vártam, hogy kiderüljön sikerült-e, folyton ezen agyaltam. Aztán eszembe jutott,hogy mindez odabent zajlik,nem tudok bekukucskálni,beleavatkozni meg főleg nem ezért kár agyalni,mert nem változtat semmin. ☺ Majd ha késik tesztelj,addig pedig csak éld az életed mint eddig ☺ Egyébként én semmit nem éreztem. Kimaradt mensi előtt kezdtem rosszul lenni,a tesztem mégis csak 6 nap késésnél lett pozi.
2016. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem ovutól menzeszig görcsöl a hasam igaz nem gáz, de azért enyhe görcsölgetés. Most könnyen írhatnám, hogy beágyazódáskor görcsölt a hasam de amúgy is szokott. Az átlagoshoz képest semmi extra nem volt. Mégis egészséges terhesség volt, egyébként millió tünettel de 5-6 hetesen jött mind sorban, nem pedig nemvárt előtt napokkal.
2016. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!