Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek menstruáció alatt van...

Akinek menstruáció alatt van pete érése vagy akkor esett teherbe az honnan tudta?

Figyelt kérdés

Már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok mert egyre többet olvasom itt hogy menstruáció alatt estek teherbe. Honnan tudod hogy akkor? Volt valami amiből sejteni lehetet mint normál ovációnál ?

El nem tudom képzelni.

Nem vitatkozni szeretnék csak valaki adjon már pontos magyarázatot.

Köszönöm.


2016. nov. 5. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk onnan, hogy csak akkor voltak együtt és később az orvos uh-val igazolta, hogy a magzat kora alapján is akkor lehetett.
2016. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Második babámnál abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt, menstruáció alatt, 5. napon. (Meg is lepődtem, mert 28 naposak a ciklusaim).
2016. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik és akkor érezted a szúrást a petefészkeidben mint mikor peteeres van? Vagy nyákos volt a mensesed?
2016. nov. 5. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
(Én sosem érzek semmit peteéréskor...)
2016. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
2-es vagyok, sose tudtam, hogy mikor van peteérésem, szurkálást sem éreztem soha, a nyákomat pedig nem figyelem.
2016. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Menszes alatt soha nincs peteeres

Ami tortenik

Szexelsz sperma 5/7 napig eletben marad es megvarja a peteerest

Szurka nem pont peteeres alatt van hanem valahol kozeleben

2016. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kovetett a peteeresem. Meg is lepodott a doki amikor mar 3.alkalommal 1 even belul menszesz alatt lattuk a peteerest. Mire elmult a havim vege lett az ovunak. Teszt is mutatta szepen. Uh on is lehetett latni. Igy sikerult a lanyunk. Sose gondoltam volna hogy nem menetkozben van ovum hanem menszesz alatt.....
2016. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sikertelen próbálkozás után mentem el magánrendelésre, ott a doki uh-val követte a peteérést. Első hónapban a havi után mentem pár nappal, akkor azt mondta, hogy van nincs ebben a hónapban peteérésem, vagy már túl vagyok rajta, mert nem lát domináns tüszőt.

Következő ciklusban a 7. napon volt peteérésem, tehát pont a havim utolsó napján. Ha a vérzés alatt is együtt lettünk volna rendszeresen, sikerült volna teherbe esni. Így is, és természetes úton, stimulálás nélkül összejött, de ha a doki nem deríti ki, hogy mikor van a peteérésem (valamikor a ciklus 5-8 napja között), csak a vakszerencsének köszönhető, ha lesz babánk. A vérzésem elég jól el szokott húzódni, viszont rövid ciklusaim vannak.

Valami ilyen rémlik, hogy a rövid ciklusnál gyakori, hogy valaki a vérzés alatt, vagy közvetlen utána esik teherbe, mert a luteális fázis fix 14-15 napos.

2016. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Onnan hogy csak akkor voltunk együtt.. Menzi első napján és nekem kicsit hosszabb a vérzésem 8-9 napig tart.. És abban a hónapban nem voltunk máskor együtt. Meg előtte se.. Meg a doki pontosan meg mondta hogy hány hetes és hány napos a terhesség.
2016. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En nagyon sokszor csináltam úgy hogy megjött utolsó 4. 5.napon és sosem lettem terhes.
2016. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!