Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség vagy...

Méhen kívüli terhesség vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál csinált hormon vérvételt minden rendbe 2ho nem jön meg .uh csinált nem látott semmit de a alhasi szuros gorcseím a derekam is nagyon fáj és néha jön egy kicsi vér sötétebb darabos mi ez??
2016. nov. 5. 09:12
 1/10 A kérdező kommentje:
De nem folyamatos ezek a tünetek
2016. nov. 5. 09:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csinált UH-t akkor ott látta volna, ha méhen kívüli a terhesség.

Egyébként a tünetei, erős, szúró alhasi fájdalom, álmosság, aluszékonyság, végbélfájdalom, ingatag hangulat, szédülés, ájulás - vagy ájulásközeli érzés, derékfájfalom, barnás vérzés vagy folyás az elmaradt menstruáció idején, illetve pozitív terhességi teszt, de ennek ellenére ugyanúgy jelentkezik a vérzés.

2016. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat a méhen kívülit kizárnám mert azt mar látta volna doki. Egyébként passz bár én fertőzésre gyanakodnek de azt is látta volna a doki. Uh marad a hormonális gond. Nem nezetett hormon sort?
2016. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nézet és minden rendben van az eredményen.

És hát elég erősen szúrós fájdalmat érzek de nem mindig inkább ha le pihenek főképp este meg hát azért szépldülni is szoktam meg van olyan is hogy nincs erőm és rétegek is .ja és csak inkább csak a jobb oldalon érzem a szúrós görcs fájdalmat

2016. nov. 5. 10:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Szédülni
2016. nov. 5. 10:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Szédülni és remegek és nincs erőm bocsi a helyesírás hiba miatt
2016. nov. 5. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézett hcg-t a véredben? Az a méhen kívüli terhességnél is termelődik.
2016. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ide h lehet képet fel tölteni?
2016. nov. 5. 14:42
 9/10 A kérdező kommentje:
2016. nov. 5. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd ez tuti nem terhesség.... 0 a hcg, aminek a méhen kivuli esetén is lennie kene. Progid sincs, szóval ez más lesz. Sztem tovább kell menni és más dokival is beszélni. Vagy csak egyszer bogyóval meg kellene hozni a menzeszed és hátha utána magától visszaallna. De én tovább mennek a helyedben.
2016. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!