Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO melett, menses nélkül...

PCO melett, menses nélkül lehet spontán peteérésem? Akad itt olyan aki rendszertelen ciklus melett lett terhes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem velem esett meg, hanem egy ismerőssel. Hol menstruált hol nem. Aztán egyszer csak tesztelt es pozi volt.
2016. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most eszembejutott egy másik eset, a fèrjem ex baratnője a 4. Hónapban jött rá hogy terhes, mikor megmozdult a baba. Mert előtte neki is ritkán volt mensije.
2016. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pcos mellett estem teherbe. Ennek 5 éve,azóta cisztám sincs.


4-5 havonta menstruáltam.

A 11.ciklusnapra vezethető volt vissza a pém a méretek alapján.

Tehát rögtön vhol a menzeszem után lettem terhes!

2016. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia PCO-es vagyok 4 hónap után márciusban jött meg megint. Április kimaradt. Májusában pozitív lett a teszt. 31 hetes kismama vagyok.
2016. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
miért nem kezelteted inkább magad? A csodára vársz?
2016. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én "kezeltetem magam" mégsem sikerül....


Kedves Kérdező! Sok ilyen esetről hallottam már, sőt az orvosom is biztatott, hogy sikerülhet, mert számtalan példa van rá. Ne add fel! Én sem teszem! ;)

2016. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kolléganőm most várja a 3. gyermekét úgy, hogy állitása szerint sose jött meg neki ugyanabban az időben, mindig volt +- pár nap csúszás.
2016. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok minden utalhat hormonzavarra, érdemesebb beállitani a ciklust és a hormonális egyensúlyt mielőtt valaki próbálkozni kezd, mert lehet, hogy összejön a baba csak éppen nem biztos, hogy megmarad ha kiegyensúlyozatlanok a hormonszintek.
2016. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.


2 hete kiderült, hogy babát várok. :) Mielőtt elkezdtek kezelni, nekem is volt spontán peteérésem, de sokkal ritkábban. Amióta szedem a gyógyszert és betartom a diétát, egyre rövidültek a ciklusaim, az utolsó már csak 34 napos lett volna, holott előtte a 60 nap volt a minimum. A PCOS-ből kigyógyultam, úgyhogy már "csak" az IR maradt, ami ugye ezt okozta. :) Érdemes odafigyelni, mert bár enélkül is sikerülhet a baba, de kisebb az esélye. Vagy pl. van egy ismerősöm, akinek szintén PCOS-e van és fél év alatt háromszor sikerült teherbe esnie, de mind a 3 alkalommal elvetélt.

2016. nov. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!