Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este óta rendszertelen,...

Tegnap este óta rendszertelen, de erősebb (mint eddig) jóslóim vannak, a gátamnál majd szét szakadok, minden mozdulatnál, ma már 2x volt spontán nagy Wczésem (mostanában nem volt segítség nélkül) szúr, feszül a hasam, lehet hogy kezdődik a szülés?

Figyelt kérdés

38+5hetes vagyok,2.baba.

Már a derekamba a combomba is kihat a nyilallás,görcs.Ma mondjuk adtam a popp életnek,mostam takarítottam,pakolásztam,nagyot sétáltunk a fiammal-pont emiatt hátha segít.A baba mocorog,de már az is fájdalmasnak mondható.

Méhszáj 36.héttől 2111-bár lehet azóta nyílt


2010. máj. 15. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Engem ez arra emlékeztet,amikor nyilt a méhszáj,pár óra múlva kezdtek rendszeressé válni,és 4 ujjnyival vettek fel a szülőszobára!Szép szülést!
2010. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Jobb ha készülődsz!!

Szerintem bármikor beindulhat jobban!

Hajrá!!! Szurkolok!!!

2010. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok:reggel 6 körül már csak mászkálva volt jó,10-kor hazaküldtek NST-ről-nincs itt semmi(pedig mondtam,hogy másként,erőssebben fáj),13-kor volt a 4 ujjnyi,14-kor pedig megszületett a fiam(2. volt,az elsőt császárral szültem,őt spontán).
2010. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Szia, én 40 hetes vagyok és hétfőtől ez van nálam esténként, 3 órán át tartó 10pes fájásokkal, görnyedősökkel, hidegrázással, keményedéssel és hasmenéssel, fájás, ami nem múlik meleg vízre és még mindig semmi! Holnap fekszem be, megindítanak...

Szóval semmi se tuti. Szorítok Neked, szép szülést ha itt az idő!

2010. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Had ne mondja,azóta nem érzek különösebb fájást.nagyon kívánom az édességet,és irtózatos hányingerem van.Olyan kimondottan furán érzem magam.Mozogni még most is nagyon nehéz.És azóta újra volt egy majdnem hasmenésem.Nemsokára "megerőszakolom" apát,hátha lesz valami,más nem egy jót szexszelünk a vége felé.
2010. máj. 15. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

:-DDDDD Ez jó!Kapd el az Apát:-D

Könnyű szülést és boldog babázást!

2010. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Elméletileg a hányinger utalhat a méhszáj nyílására, a hányás meg főként!Ha másnem apa tényleg segíthet!
2010. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Majd szolj, hogy van-e mar baba:)
2010. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos,még mindig semmi,pedig apa beleadott mindent-esküszöm olyan érzésem volt,mintha a fejét kocogtatná-persze az lehetetlen :-)

tegnap már ülő fürdő is volt.gondolom ő sem akar kibújni ebben az ítéletidőben.

2010. máj. 17. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos, megszuletett mar reg, ugye?:)
2010. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!