Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon rendszertelen mensinel...

Nagyon rendszertelen mensinel mennyi esély van orvosi, gyógyszeres segítség nélkül spontán teherbe esni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tágan fogalmaztál..mit takar a rendszertelen menstruáció?
2014. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. volt, hogy időben jött meg 28 napra, volt, hogy 32-re, volt, hogy 40-re és így össze-vissza. Elkezdtünk próbálkozni, úgy voltunk vele, ha jön, nem baj, de ha picit később jön, az se baj. És 3,5 hónap alatt megfogant.:)

De tényleg fejtsd ki bővebben, hogy mennyire rendszertelen a mensid. A teherbe esést egyébként az sem zárja ki, ha 2-3 havonta menstruálsz. Hacsak nem áll mögötte komolyabb probléma még.

2014. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszertelen nagyon, van, hogy megjön két egymást követő hónapban, de van, hogy hónapokig semmi.
2014. ápr. 26. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet pco is, nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy gyógyszer nélkül előrelépés történne
2014. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon rendszertelen van, hogy hónapokig semmi, én PCOS-s vagyok. Több mint egy éve próbálkozunk, mert azt hittem hátha sikerül így is, de nem igy lett sajnos. :( Már járok endokrinológushoz és 3 hónapja kezdtem el a 3-as kezelést, remélem így sikerül majd.
2014. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 katestand válasza:

Szia, nekem is nagyon rendszertelen van h 24 nap van h tobb, mint 40 es volt olyan is h kimaradt. El is kezdtunk idoben probalkozni, mert ugy gondoltam, hogy nehezen fog osszejonni a pici.

Van eselyed, nekunk osszejott elso honapba a baba. Annyit tudok tanacsolni, hogy a parod szedjen E-vitamint, nekunk ez bejott, az a sperma szamat es minoseget javitja, es ne szamolgasd a peteeresedet, mert ilyen ciklusnal felesleges... mi kb minden nap vagy ketnaponta voltunk egyutt, es igy nem is szamolgattam en se. Az E-vitamint mar ajanlottam masoknak is, nekik is utban van a gyerek ugyh artani nem arthat.

Nekem mint kiderult a terhesgondozason pajzsmirigy tulmukodesem volt es csodalkoztak is, h ilyen eredmennyel teherbe estem, szerintem is erdemes lenne egy endokrinologust felkeresni, ezzel is novelve az eselyeket.

2014. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!