Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell posztert felragasz...

Fancser kérdése:

Hogyan kell posztert felragasztani? 2,5x3m-es posztert vettem a netről, de még sosem csináltam ilyet. Ugyanúgy kell, ahogy a tapétát? A falat is és a posztert is be kell kenni? Ha szárad, nem fog "összemenni"?

Figyelt kérdés
Ráhagyás nincs, pontosan kellene illeszteni, de a papírjára azt írták: minden nedves tapéta 1,25 cm-rel nagyobb, mint a száraz tapéta. Ezt nem nagyon értem.
2011. jún. 23. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mih? jézusom..hova akarod felragaszatni?!? falra? tapétára? van hozzá ragasztó? nem elég csak simán telepöttyözni alatta a falat blu tack-kel?
2011. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi se nagyon értjük az összemenés dolgot, de valószínűleg úgy van. Próbáld hát ne túl nedves megoldással.
2011. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"minden nedves tapéta 1,25 cm-rel nagyobb, mint a száraz tapéta"

Ebből nekem az látszik, hogy össze fog menni, viszont így érdekes pontosan illeszteni, próbál ki úgy, hogy megméred a poszterdarabot, mielőtt beragasztózod, és beragasztózva is.

2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Falra szeretném ragasztani. Az biztos, hogy tapétaragasztóval kell, de félek az illesztéstől. Volt, aki azt mondta takarjak egymásra egy "kicsit", aztán, ha megszárad jó lesz. Hát ebben nem vagyok biztos... Nem szeretném elrontani, mert nem volt olcsó és a gyerekszobába lesz.
2011. jún. 23. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
hű..az első vagyok,de hát én itt tanácstalan vagyok,nem akarok hülyeséget mondani,nehogy elrontsd...nincs az ismerőseid közt egy szakember? vagy esetleg olyan boltban érdeklődhetnél,ahol tapétákat lehet venni..biztos segítenek...
2011. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!