Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 napos menstruáció, után 1...

3-4 napos menstruáció, után 1 héttel barnázás,2 hónapja. Oda lent leírom az egész sztorit?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy szeptemberben és októberben is 3-4 napos menszeszem volt az 5-6 napos helyett, miután pedig elmúlik a menszeszem rá egy hétre kb barnás folyásom van egy két napig. Voltam orvosnál terhes nem vagyok sajnos pedig probálkozunk. Irt fel gyógyszert (duphastont) Furcsálom hogy most 2 nap mulva meg kellene jönnie (ha esetleg nem sikerülne most a baba) de semmi tünetem nincs sem a mellem nem fáj se a hasam se folyásom sincs) de viszont sexelni nem tudok a párommal 2 napja mert sex után nagyon erősen elkezdek görcsölni. Már nem tudom mit csináljak... Valakivel volt már ilyen ?
2016. nov. 6. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mész nőgyógyászhoz mond el neki ezt is.. Mi nem vagyunk orvosok. De az nem normális hogy szex után görcsöl a hasad
2016. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondtam, és gyógyszert kaptam rá és ennyi. -nem véletlen kérdezek tőletek... Épp most másik nődoki keresésében vagyok de már megvárom a menszeszem végét hogy ez milyen lesz.. De köszi az okoskodó válaszod!
2016. nov. 6. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen progeszteron hiány. a gyógyszert ia arra kaptad. pótolni kell mert ha teherbe is esel, nagy a vetélés kockázata.

szedd a gyógyszert és nyugalom.

kicsit megborultak a hormonjaid.

pajzsmirigyed rendben van?

2016. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!