Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A következö leirás jelenthet-e...

A következö leirás jelenthet-e babát?

Figyelt kérdés

Utolsó havi kezdete: 2016.10.17

Peteérés (2016.10.27-28): UH-án látta a doki a nagy petét 27-én.

Menstruáció hossza: 27-28 nap, most 2016.11.14-re NEMvárom

Együttlétek: 2016.10.25, 27, 28, 29, 30, 31

Napi 2 Myo-sun kezelésen vagyok 27-e óta a terhesség igazolásáig.

Tünetek: 30-ka óta alhasi enyhe szurkálás feszülés, mellfeszülés nagyobbodás, a mellbimbók körül az erek kidudorodva, haspuffadás, olykor nyelési ingerek, kis fejfájás és gyomorégés, szaglás kifinomultság, november 4-én 2-3 elég erös nyilalás a bal petefészek táján, kivánoság. (a diót nem igazán ettem eddig, de most alig várom hogy d.u. haza érjek és élvezzem az izét, de jöhet mogyoro is, kesu dió, mandula stb.)

Ma reggel, 2016.11.07-én teszteltem, de… még semmi.


2016. nov. 7. 15:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bátoritást! 4 hónapja már a probálkozásunknak és, mivel most a doki látta az éredt petét, mondván hogy 12-24 óra a tüsszőrepedésig és tuti hogy pocaklakó lessz az eredmény, ha mégsem, akkor irány az aprolékos kivizsgálások sorozata..., ezért is reménykedünk abban hogy most tényleg sikerült! Tehát most itt tartunk és ezek szerint egy hét múlva okosabbak leszünk! Jelentkezem a fejleményekkel.
2016. nov. 7. 21:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Másfél éve próbálkozunk és eddig 8x látott érett petét az orvos baba mégsincs. Nyugalom 4hónap semmi!
2016. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!