Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja szexeltünk. Úgy...

Pár napja szexeltünk. Úgy tűnt, mintha kiszakadt volna az óvszer. Megnéztük egy pár perccel később, de nem volt lyukas, nem jött belőle semmi. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Szombaton szexeltünk a barátommal. Második menet volt. A végén megnézte az óvszert, és úgy tűnt, mintha kiszakadt volna. Pár perccel később viszont ahogy megnéztük, nem jött belőle egy csepp sem (később még megnéztük egy párszor, de semmi).

Iszonyúan megijedtem, mert nagyon fiatalok vagyunk (17 évesek), és nem szeretnék teherbe esni.

Annak ellenére, hogy nem volt baj az óvszerrel, nagyon nyugtalan vagyok, úgy érzem mégis történt valami.

Jövőhéten kellene megjönnie, de már most görcsöl a hasam, ingerültebb is vagyok, valamint puffadtnak érzem az alhasamat.

Olvastam pár helyen, hogy ezek viszont lehetnek a terhesség első jelei is.

Elbizonytalanodtam teljesen, és nem tudom mitévő legyek.

Lehetséges, hogy csak beképzelem magamnak a terhességet, vagy tényleg lehet valami?

Ha a válaszadásban segít, a ciklusom 34-36 napos, a 22.napon történt.

Kérlek a bántó, vulgáris megjegyzéseket mellőzzétek!



2016. nov. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a tüneteket csak beképzeled, nem jelentkeznek ilyen hamar!

Ne stresszelj, mert majd pont emiatt fog késni a havid. Ha nem lyukadt ki akkor nincs mitől félned.

2016. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy úgy tünt.hogy kilyukadt?
2016. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azt érezte, vagy tapasztalta magán, hogy folyt belőle. Lehet az is lecsúszott az óvszer és nem kiszakadt.
2016. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak:

Amikor levette magáról, túlságosan nedves volt. Bár az lehetett tőlem is.

2016. nov. 7. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem artana utanaolvasgatni a dolgoknak, igy 17 evesen.

Az ovszer egy teljesen megbizhato modszer.

2016. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki nincs semmi gond. Tüneteket meg vagy beképzeled vagy mensi előtt vagy. Mikor még nem szedtem tabit volt olyan, hogy mensi előtt 10!! Nappal már rosszul éreztem magam.
2016. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk 5-ös. Az óvszer nem teljesen biztonságos, 100%-os, mert mindegyiknek van egy pearl-indexe, és egyik fogamzásgátlási módszer sem 100%-os. Az igaz, hogy ez legalább véd a nemi betegségek többségétől, míg a többi egyáltalán nem.

Történhetnek bakik is. Szóval rosszul tudod, van még mit tanulnod.

2016. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Legközelebb, ha úgy sejted ereszthetett az óvszer, ne csak simàn nézegesd, hanem engedjetek bele vizet és azonnal kiderül, mert még egy tűhegynyi lyukon is csepegni fog.


Kérdésedre vàlaszolva ne stresszelj, ezek nem lehetnek még terhességi tünetek!

2016. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Helyes hasznalat mellett kizartnak tartom a terhesseget. Senkit nem ismerek, aki terhes lett volna ovszerhasznalat mellett. Mi is azt hasznaljuk vagy 20 eve. A gyanu sem merult fel!
2016. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!:)

Vízzel is, folyékony szappannal is ellenőriztük, az óvszer anyagával nem volt baj, maximum lecsúszhatott, de azt is kizártnak tartom, mivel 5 percenként mindig megnézi a barátom, nincs-e baj..egyszerűen 'beparáztunk', és már mindent beképzelek magamnak..

Köszönöm Nektek még egyszer!

2016. nov. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!