Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseget kernek. Baratcserje...

Segitseget kernek. Baratcserjet szedtem elozo honapban.21. napon egyuttvoltunk ferjemmel.24. napon delutan verzes csak papiron, majd semmi.25. napon este gyengen megjott, masnap eleg eros verzes 2 napig, utana szinte semmm. Volt mar masnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Viszont ami fura, mensi vege utan 2 nappal egy kis adag ver jott ki sargas folyadekkal,erolkodesre(emelesre),azota szinten semmi.Soha nem szokott ovu elott fajni semmim, viszont a derekam majd leszakad,es a méhem kornyeket erzem mindig, tobbszor petefeszkek is gorcsolgetnek,melleimben izomlaz szeru erzes. A hőm 36,4-5. Lehetseges kesoi peteeres miatt terhesseg, mensi ellenere,vagy a baratcserje kavart be?
2016. nov. 7. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mondta amikor en is akartam szedni a baratcserjet hogy neki nagyon bekavarta a mensit es ezért en se kezdtem szedni , ugyhogy valószínű az lesz .. :/
2016. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!én is szedem a barátcserjét nekem nem kavart be eddig..de nem szedem még régóta.Mennyi az alaphőd?Mennyi az átlagos hossza a mensidnek?egy teszt esetleg tisztázhat mindent.Drukkolok!
2016. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teszeltem,tegnap reggel is. Negativat. Egesz ciklus alatt kellemetlen alsohasi fajdalom. Amugy 25-26 naposak a ciklusaim. Amiota babat akarunk, azaz 4 honapja, minden rossz :( nem eleg h nem jon ossze, szinte total felborultnak erzem a hormonjaim,bar verteszt tokeletes,hormonteszt szinten,megis folyamatos furcsaa tuneteim vannak, verzesek,folyasok.
2016. nov. 9. 10:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja az alaphom 36,6. Most 36,4 volt reggel,tehat kizart a terhesseg. Sztem az agyam jatszik velem,de a fajdalmat is ez idezne elo?? Soha nem volt gondom elotte, megszakitassal vedekeztunk, amiota nem, azota mindig itt faj ott faj.
2016. nov. 9. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3. hónapja szedem a barátcserjét nekem is késik bár vannak mindig ilyen időszakjaim...nem tudom most a kapszulától e...fél éve próbálkozunk kb első babát szeretnénk ma vagyok a 39. napon semmi tünet viszont kb 1 hete barnázok csak...ha elfogy a 3. havi adag szerintem abbahagyom ovu tesztet rendeltem azt próbálom ki...
2016. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!